WIDEO VIVY!

Rozpoczęcie studiów i budowa wyjątkowego domu z ogrodem...

Plany Urszuli Dudziak i jej partnera zachwycają. Ale nie wszystkich

Rafał Kowalski 31 stycznia 2019 19:32

Tworzą szczęśliwy związek od kilku lat, ale ich miłość wciąż przeszkadza pewnej grupie osób. Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński opowiedzieli przed naszą kamerą o tym, dlaczego nie przejmują się opiniami innych i wciąż pełni pasji realizują swoje kolejne plany.

Dom Urszuli Dudziak - trwa budowa...

Najbliższe? Zakończenie budowy domu, do którego para chciała się już wprowadzić na Boże Narodzenie 2018. Niestety, kilka spraw nie było dokończonych, ale Wielkanoc zakochani prawdopodobnie spędzą już w nowym gniazdku. Co poza tym? Okazuje się, że Pan Bogdan podjął decyzję o zapisaniu się na studia. Przez najbliższe miesiące były marynarz będzie zgłębiał tajemnice ziołolecznictwa... Pierwsze rośliny posadził już na polu, które znajduje się wokół posiadłości...

Co jeszcze zdradzili nam Ula Dudziak i jej ukochany? Przekonajcie się oglądając nasz materiał wideo.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.