WIDEO VIVY!

Rozpoczęcie studiów i budowa wyjątkowego domu z ogrodem...

Plany Urszuli Dudziak i jej partnera zachwycają. Ale nie wszystkich

Rafał Kowalski 31 stycznia 2019 19:32

Tworzą szczęśliwy związek od kilku lat, ale ich miłość wciąż przeszkadza pewnej grupie osób. Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński opowiedzieli przed naszą kamerą o tym, dlaczego nie przejmują się opiniami innych i wciąż pełni pasji realizują swoje kolejne plany.

Dom Urszuli Dudziak - trwa budowa...

Najbliższe? Zakończenie budowy domu, do którego para chciała się już wprowadzić na Boże Narodzenie 2018. Niestety, kilka spraw nie było dokończonych, ale Wielkanoc zakochani prawdopodobnie spędzą już w nowym gniazdku. Co poza tym? Okazuje się, że Pan Bogdan podjął decyzję o zapisaniu się na studia. Przez najbliższe miesiące były marynarz będzie zgłębiał tajemnice ziołolecznictwa... Pierwsze rośliny posadził już na polu, które znajduje się wokół posiadłości...

Co jeszcze zdradzili nam Ula Dudziak i jej ukochany? Przekonajcie się oglądając nasz materiał wideo.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.