WIDEO VIVY!

Rozpoczęcie studiów i budowa wyjątkowego domu z ogrodem...

Plany Urszuli Dudziak i jej partnera zachwycają. Ale nie wszystkich

Rafał Kowalski 31 stycznia 2019 19:32

Tworzą szczęśliwy związek od kilku lat, ale ich miłość wciąż przeszkadza pewnej grupie osób. Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński opowiedzieli przed naszą kamerą o tym, dlaczego nie przejmują się opiniami innych i wciąż pełni pasji realizują swoje kolejne plany.

Dom Urszuli Dudziak - trwa budowa...

Najbliższe? Zakończenie budowy domu, do którego para chciała się już wprowadzić na Boże Narodzenie 2018. Niestety, kilka spraw nie było dokończonych, ale Wielkanoc zakochani prawdopodobnie spędzą już w nowym gniazdku. Co poza tym? Okazuje się, że Pan Bogdan podjął decyzję o zapisaniu się na studia. Przez najbliższe miesiące były marynarz będzie zgłębiał tajemnice ziołolecznictwa... Pierwsze rośliny posadził już na polu, które znajduje się wokół posiadłości...

Co jeszcze zdradzili nam Ula Dudziak i jej ukochany? Przekonajcie się oglądając nasz materiał wideo.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.