Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O tym jest głośno

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną? Dziennikarz przerwał milczenie i wydał oficjalne oświadczenie

Para niedawno się zaręczyła

Marta Nawacka 24 stycznia 2023 20:58
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

W mediach aż huczy od informacji o rzekomym rozstaniu Filipa Chajzera z narzeczoną. Kilka miesięcy temu mężczyzna zakończył związek z Małgorzatą Walczak, matką swojego syna. Niedługo później rozpoczął nową relację, z młodszą o 13 lat Julią. Zakochani mieli się nawet niedawno zaręczyć. Teraz jednak pojawiły się informacje, że para nie jest już razem... Dziennikarz wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Filip Chajzer – nowy związek i oświadczyny

Niedługo po rozstaniu z matką swojego syna, Małgorzatą Walczak, Filip Chajzer wszedł w nowy związek. Jego wybranka była młodsza o 13 lat Julia. Jeden z informatorów Pudelka opisywał ich relację w następujący sposób: „Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie”.

Filip Chajzer miał zabrać ukochaną w podróż na Dominikanę, gdzie się jej oświadczył. „Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy”, podaje informator. Pod koniec listopada 2022 roku dziennikarz potwierdził te domysły dodając zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, które podpisał: „Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce”. Niedługo później zamieścił wspólną fotografię ze swoją ukochaną, wykonaną przy okazji jego 38. urodzin.

Czytaj też: Krzysztof Skiba przez 34 lata chronił prywatności żony, dziś pozostają w separacji... Oto historia ich miłości

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną?

Julia miała przyjąć oświadczyny ukochanego i zamieszkać wraz z nim w apartamencie na Ochocie. Jednak jak informuje źródło Pudelka, ten związek miał być tylko krótką przygodą... Pojawiły się informacje, że Filip Chajzer i jego narzeczona rozstali się w sylwestra, dwa miesiące po zaręczynach. „Filip i Julia rozstali się w sylwestra w niezbyt przyjaznej atmosferze – ujawnia nasze źródło. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie”, twierdził informator.

Dowodem na taki stan rzeczy miał być brak nowych zdjęć Filipa Chajzera z ukochaną, a także brak aktywności dziennikarza na profilu, który zakochani założyli swoim psom. „Filip zrozumiał, że niepotrzebnie chwalił się w mediach zaręczynami, bo trudno było mu się wyplątać z tego związku. Dlatego przez jakiś czas robił dobrą minę do złej gry i próbował jeszcze ratować relację z Julką. Niestety, nie udało się”, zapewniał informator Pudelka. O zakończeniu relacji mieli nawet wiedzieć koledzy Filipa Chajzera z redakcji. „W redakcji nie robi już tajemnicy, że znów jest singlem, ale jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wizerunku i po prostu głupio mu przyznać publicznie, że jego kolejny związek się rozpadł”, twierdzi źródło.

W sprawie postanowił w końcu zabrać głos główny zainteresowany. Filip Chajzer w rozmowie z Faktem stanowczo zaprzeczył pogłoskom. „Ucinam te wszystkie spekulacje. To nieprawda”, zapewnił.  

Zobacz także: Waldemar Goszcz zginął 20 lat temu. Relacja aktora z Katarzyną Chrzanowską była wyjątkowa: „Był jak rodzina”

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
Filip Chajzer w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.