Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Ewy Kasprzyk na salonach. Małgorzata Bernatowicz wygląda fenomenalnie!

Aktorka opublikowała zdjęcie

Redakcja VIVA! 6 lipca 2021 21:22
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ewa Kasprzyk wraz z córką, Małgorzatą Bernatowicz pojawiły się razem na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowskiego w Teatrze Polskim w Warszawie. Aktorka jak zwykle wyglądała fenomenalnie, le tym razem cała uwaga skupiła się na Małgorzacie Bernatowicz. Jej metamorfoza robi spektakularne wrażenie!

Córka Ewy Kasprzyk. Kim jest Małgorzata Bernatowicz?

Małgorzata Bernatowicz jest córką Ewy Kasprzyk i jej byłego męża, Jerzego Bernatowicza. Małżeństwo rozpadło się po trzydziestu sześciu wspólnych latach. Rozwód sfinalizowano we wrześniu 2019 roku. Od jakiegoś czasu aktorka spotyka się z Marcinem Kozerskim. Jak podaje Super Express, para poznała się w 2016 roku podczas wakacji w Turcji. Obecny partner ulubienicy publiczności zajmował się tam prowadzeniem delfinoterapii. Ponadto na co dzień jest opiekunem wycieczek i instruktorem narciarstwa. Ponoć dla gwiazdy, w której zakochał się ze wzajemnością, wrócił do Polski.

Wspólnie kochają podróżować. Wakacje, których z pewnością oboje nie zapomną do końca życia, para spędziła w Grecji. „Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem”, zdradziła wówczas Ewa Kasprzyk podczas rozmowy ze Zwierciadłem.

Zobacz: Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Romantyczny moment miał miejsce w Grecji...

Aktorka chętnie dzieli się w sieci fotografiami nie tylko z ukochanym, ale i z córką. Na jej profilu pokazują się zdjęcia ze wspólnych wypadów, wakacji czy imprez. 

Ewa Kasprzyk w sesji zdjęciowej VIVY! z 2015 roku:

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Tak wygląda córka Ewy Kasprzyk. Ależ one są podobne!

Ewa Kasprzykjest matką 33-letniej córki. Mają ze sobą świetny kontakt, choć nie zawsze tak było. Jak mówiła w jednym z wywiadów aktorka, czasem nie potrafiły przebywać w jednym pomieszczeniu, bo tak na siebie reagowały, co sama porównała do „laski z dynamitu z zapalonym lontem”. 

Zobacz: Ewa Kasprzyk w pierwszym wywiadzie z narzeczonym. Gdzie odbędzie się ich ślub? 

Z czasem ich relacje uległy poprawie. Dziś chętnie spędzają razem czas. Regularnie trenują wspólnie boks czy też, jak widać, wspólnie podróżują. Choć matka z córką nie wątpliwie dzielą ze sobą zainteresowania, to jednak obrały inne ścieżki kariery zawodowej. Pasją Małgorzaty Bernatowicz jest muzyka. Widzowie mogli podziwiać jej talent w programach MustBe the Music. Tylko muzyka, gdzie doszła do finału, a także The Voice Of Poland. Trzy lata temu brała również udział w eliminacjach do Eurowizji. Małgorzata Bernatowicz pracuje obecnie nad własnym dorobkiem artystycznym. Córka aktorki ponadto entuzjazmem pała do jogi, której kurs ukończyła niedawno, podróży, a także gotowania.

Teraz panie obie pojawiły się na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowskiego w Teatrze Polskim w Warszawie. Nie ma wątpliwości, po kim Małgorzata Bernatowicz odziedziczyła urodę. Wygląda świetnie. Zobaczcie sami!  

córka Ewy Kasprzyk
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Bernatowicz
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.