O TYM JEST GŁOŚNO

Fanki zarzuciły Edycie Pazurze, że ma… cellulit! Młoda mama odpowiedziała jednym zdjęciem

Czy gwiazda zmaga się z problemem milionów Polek?

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2018 11:45
Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski

Mimo młodego wieku Edyta Pazura jest już mamą trójki dzieci. W czerwcu tego roku żona Cezarego Pazury przywitała na świecie córeczkę Ritę. Poza tym bizneswoman wychowuje jeszcze dwójkę dzieci - 9-letnią Amelię i 6-letniego Antoniego Józefa. 30-letnia mama jest wzorem dla wielu Polek nie tylko pod względem tego, jak świetnie łączy obowiązki macierzyńskie z pracą, ale też z uwagi na swój świetny wygląd! Dlatego też duże poruszenie w sieci sprawiła informacja o tym, że Edyta Pazura ma cellulit!

Czy Edyta Pazura ma cellulit?

Pod jednym ze zdjęć, które młoda mama zamieściła na Instagramie kilka z internautek zwróciło uwagę na dziwny wygląd nóg gwiazdy. Pojawiły się nawet głosy, że może zmaga się ona z cellulitem... Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ to problem wielu milionów Polek... Żona Cezarego Pazury szybko jednak ukróciła komentarze na swój temat. „Krzywe nogi mam, cellulitu akurat nie”, napisała Edyta Pazura i chwilę później dodała fotografię, na której z bliska można obejrzeć jej nogi.

Wielbicielki gwiazdy nie czekały długo i zamieściły pod zdjęciem morze komplementów pod adresem Edyty. „Pani jest mistrzem, uwielbiam ludzi z mega dystansem do siebie i co lepsze, że maja głupie komentarze głęboko w dup…”, „Nóżka zgrabna i gładka jak pupcia niemowlaka, oczywiście i śliczna pogodna buzia”, można było przeczytać między innymi w sieci.

Musimy przyznać, że wygląd Edyty Pazury jak zwykle jest perfekcyjny i na jej skórze faktycznie nie widać żadnych niedoskonałości. Z drugiej strony jesteśmy zdania, że nawet z cellulitem można czuć się sexy, więc wszystkie panie, które się z nim zmagają, chcemy poprosić, by nie traciły przez to pewności siebie! Polubienie siebie to pierwszy krok do szczęścia. Uważacie podobnie?  

 

 

 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!