Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski
O TYM JEST GŁOŚNO

Fanki zarzuciły Edycie Pazurze, że ma… cellulit! Młoda mama odpowiedziała jednym zdjęciem

Czy gwiazda zmaga się z problemem milionów Polek?

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2018 11:45
Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski

Mimo młodego wieku Edyta Pazura jest już mamą trójki dzieci. W czerwcu tego roku żona Cezarego Pazury przywitała na świecie córeczkę Ritę. Poza tym bizneswoman wychowuje jeszcze dwójkę dzieci - 9-letnią Amelię i 6-letniego Antoniego Józefa. 30-letnia mama jest wzorem dla wielu Polek nie tylko pod względem tego, jak świetnie łączy obowiązki macierzyńskie z pracą, ale też z uwagi na swój świetny wygląd! Dlatego też duże poruszenie w sieci sprawiła informacja o tym, że Edyta Pazura ma cellulit!

Czy Edyta Pazura ma cellulit?

Pod jednym ze zdjęć, które młoda mama zamieściła na Instagramie kilka z internautek zwróciło uwagę na dziwny wygląd nóg gwiazdy. Pojawiły się nawet głosy, że może zmaga się ona z cellulitem... Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ to problem wielu milionów Polek... Żona Cezarego Pazury szybko jednak ukróciła komentarze na swój temat. „Krzywe nogi mam, cellulitu akurat nie”, napisała Edyta Pazura i chwilę później dodała fotografię, na której z bliska można obejrzeć jej nogi.

Wielbicielki gwiazdy nie czekały długo i zamieściły pod zdjęciem morze komplementów pod adresem Edyty. „Pani jest mistrzem, uwielbiam ludzi z mega dystansem do siebie i co lepsze, że maja głupie komentarze głęboko w dup…”, „Nóżka zgrabna i gładka jak pupcia niemowlaka, oczywiście i śliczna pogodna buzia”, można było przeczytać między innymi w sieci.

Musimy przyznać, że wygląd Edyty Pazury jak zwykle jest perfekcyjny i na jej skórze faktycznie nie widać żadnych niedoskonałości. Z drugiej strony jesteśmy zdania, że nawet z cellulitem można czuć się sexy, więc wszystkie panie, które się z nim zmagają, chcemy poprosić, by nie traciły przez to pewności siebie! Polubienie siebie to pierwszy krok do szczęścia. Uważacie podobnie?  

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.