Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Herbuś rozwiała wszelkie wątpliwości i... potwierdziła swój ślub! 

Kim jest wybranek tancerki?

Monika Katarzyna Krupska 22 września 2018 17:41
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Choć sezon weselny już powoli za nami, to jak się okazuje w tym roku na ślubnym kobiercu stanęła również Edyta Herbuś! Tancerka kilka dni temu wzięła z ukochanym sekretny ślub. Jednak zdjęć z uroczystości trudno szukać w mediach. Skąd zatem wiadomo, że gwiazda nie jest już wolna? 37-latka kilka dni temu podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni pokazała się z obrączką na palcu, co szybko wychwyciły media. Pierścionek oczywiście mógł o niczym nie świadczyć, ale Edyta rozwiała wszelkie wątpliwości na Instagramie. 

Edyta Herbuś o ślubie

Edyta Herbuś dodała piękne zdjęcie w social mediach ze swoim ukochanym, Piotrem Bukowieckim. „Każdy z nas zasługuje na szczęście. Tego Wam właśnie życzę”, podpisała fotografię. Co ciekawe, mąż aktorki był wcześniej związany z... Dorotą Gardias, z którą ma 5-letnią córeczkę. Hania nie jest jednak jedyną pociechą Bukowieckiego. Z poprzedniego małżeństwa ma dwójkę dzieci. 

Myślicie, że z Edyta także niedługo zostanie mamą? My życzymy im wszystkiego dobrego!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Każdy z nas zasługuje na szczęście . Tego Wam właśnie życzę ❤️#love

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Edyta Herbuś wzięła ślub z Piotrem Bukowieckim?!
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.