O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak po raz pierwszy opowiedziała, dlaczego odeszła z Agenta!

Artystka pojawiła się w Dzień Dobry TVN

Sabina Zięba 16 marca 2019 12:15
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Uczestnicy czwartej edycji programu Agent - Gwiazdy od początku wywoływali wielkie emocje, lecz to właśnie udział Edyty Górniak wzbudzał największą ciekawość. Choć artystka gościła jedynie w dwóch pierwszych odcinkach, widać było, że to bardzo emocjonujące dla niej przeżycie. Teraz w Dzień Dobry TVN zdradziła, dlaczego zdecydowała się odejść z show!

Edyta Górniak o odejściu z programu Agent - Gwiazdy

Edyta Górniak w drugim odcinku całkiem nieźle poradziła sobie z zadaniami postawionymi przed uczestnikami, lecz mimo tego na własne życzenie zrezygnowała z dalszego udziału w zabawie. Wówczas podczas sprawdzania wyników testów, artystka ku zaskoczeniu wszystkich oświadczyła: „Nie potrzebuję już sobie niczego więcej udowadniać” i zakończyła przygodę z programem.

W sobotę 16 marca piosenkarka odwiedziła Dzień Dobry TVN, by z Piotrem Kraśko i Kingą Rusin porozmawiać o swojej ówczesnej decyzji. Wyjawiła fakt, że uprzednio wielokrotnie odrzucała propozycje stacji dotyczące udziału w show, lecz ta nie przyjmowała odmowy. Wokalistka początkowo nie chciała się zgodzić ze strachu, że kamera pokaże wszystkie emocje, do których jej fani nie byli dotychczas przyzwyczajeni. Co ciekawe, warunkiem udziału w programie było także nieangażowanie do niego nazwisk, które Edyta Górniak zamieściła na swojej "czarnej liście". Wiadomo, że znalazło się na niej kilka osób, z jakimi nie chciałaby spędzić kilku tygodni.

Wokalistka w trakcie rozmowy wyjawiła, że nie żałuje swojej decyzji o rezygnacji. Uważa, że zrobiła to w ostatnim momencie, bo od kolejnego odcinka zaczęły się konflikty, które są dla niej zawsze ciężkie do przeżycia, a jak sama mówiła, „zdążyła się przywiązać do tych ludzi”. Artystka dodała również, że z wyjazdu wróciła całkiem odmieniona. Powiedziała: „Jakoś wewnętrznie się bardzo uspokoiłam, zawierzyłam sobie, że nie wszystko jest takie straszne, jak się wydaje”.

A Wy żałujecie, że Edyty Górniak nie ma już w programie?  

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!