Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak po raz pierwszy opowiedziała, dlaczego odeszła z Agenta!

Artystka pojawiła się w Dzień Dobry TVN

Sabina Zięba 16 marca 2019 12:15
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Uczestnicy czwartej edycji programu Agent - Gwiazdy od początku wywoływali wielkie emocje, lecz to właśnie udział Edyty Górniak wzbudzał największą ciekawość. Choć artystka gościła jedynie w dwóch pierwszych odcinkach, widać było, że to bardzo emocjonujące dla niej przeżycie. Teraz w Dzień Dobry TVN zdradziła, dlaczego zdecydowała się odejść z show!

Edyta Górniak o odejściu z programu Agent - Gwiazdy

Edyta Górniak w drugim odcinku całkiem nieźle poradziła sobie z zadaniami postawionymi przed uczestnikami, lecz mimo tego na własne życzenie zrezygnowała z dalszego udziału w zabawie. Wówczas podczas sprawdzania wyników testów, artystka ku zaskoczeniu wszystkich oświadczyła: „Nie potrzebuję już sobie niczego więcej udowadniać” i zakończyła przygodę z programem.

W sobotę 16 marca piosenkarka odwiedziła Dzień Dobry TVN, by z Piotrem Kraśko i Kingą Rusin porozmawiać o swojej ówczesnej decyzji. Wyjawiła fakt, że uprzednio wielokrotnie odrzucała propozycje stacji dotyczące udziału w show, lecz ta nie przyjmowała odmowy. Wokalistka początkowo nie chciała się zgodzić ze strachu, że kamera pokaże wszystkie emocje, do których jej fani nie byli dotychczas przyzwyczajeni. Co ciekawe, warunkiem udziału w programie było także nieangażowanie do niego nazwisk, które Edyta Górniak zamieściła na swojej "czarnej liście". Wiadomo, że znalazło się na niej kilka osób, z jakimi nie chciałaby spędzić kilku tygodni.

Wokalistka w trakcie rozmowy wyjawiła, że nie żałuje swojej decyzji o rezygnacji. Uważa, że zrobiła to w ostatnim momencie, bo od kolejnego odcinka zaczęły się konflikty, które są dla niej zawsze ciężkie do przeżycia, a jak sama mówiła, „zdążyła się przywiązać do tych ludzi”. Artystka dodała również, że z wyjazdu wróciła całkiem odmieniona. Powiedziała: „Jakoś wewnętrznie się bardzo uspokoiłam, zawierzyłam sobie, że nie wszystko jest takie straszne, jak się wydaje”.

A Wy żałujecie, że Edyty Górniak nie ma już w programie?  

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.