Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak martwi się o syna. W poważnej rozmowie Allan wyznał, że nie chce mieć dziewczyny

Powód zaskakuje

Rafał Kowalski 25 stycznia 2022 11:55
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W marcu skończy 18 lat, jest ogromnym patriotą i największym przyjacielem swojej mamy. Allan Krupa wchodzi powoli w dorosłość. Edyta Górniak nie ukrywa, że jest z niego bardzo dumna, ale podczas ostatniej rozmowy z synem narodziło się w niej trochę niepokoju. Wszystko przez to, że Allan nie chce się zakochać.

Edyta Górniak o rozmowie z Allanem. 17-latek nie chce mieć dziewczyny

Mieszkająca w górach Edyta Górniak coraz rzadziej udziela wywiadów. Tym razem zrobiła jednak wyjątek dla Super Expressu, który dowiedział się, że za artystką i jej dzieckiem wymiana zdań na temat miłości. Wnioski z niej płynące przestraszyły diwę. „Rozmawiałam ostatnio z Allanem. Mówię: "Synek, życzę ci, żebyś poznał wspaniałą dziewczynę. Fajnie by było, żeby w twoim życiu była jakaś superfajna dziewczyna, mądra, wrażliwa, zabawna, inteligentna, żeby ci było fajnie mieszkać z kimś"”, zaczęła opowiadać Edyta Górniak.

Odpowiedź syna była zaskakująca… „On mówi: "Nie, to nie jest dobry moment w moim życiu". On ma 17 lat. Pytam, dlaczego tak uważa. Opowiedział: "Nie mogę martwić się o dwie kobiety, jedna mi wystarczy"”, wyznała piosenkarka. Co dokładnie Allan miał na myśli? „Martwi się, że nie ma przy mnie mężczyzny. Jak będzie, to pewnie on odpuści trochę”, dodała.

Ulubienica publiczności przyjęła słowa syna ze strachem, ale i z przykrością. Dotarło bowiem do niej, że to ona jest dla Allana pewnym problemem na drodze do stworzenia związku. „Trochę mi smutno, że on czuje się odpowiedzialny za mnie. To, że on się czuje mężczyzną, który czuwa przy mnie, jest dla mnie bardzo obciążające. Cały czas mu mówię: "Synek, przecież mama jest silna. Wiesz, że ja sobie poradzę. Znasz kobietę, która jest silniejsza?". Mówi: "No nie". "No właśnie, to co się martwisz o matkę"”, starała się go przekonać wokalistka.

Czytaj też: Edyta Górniak ostro odpowiedziała jednemu z fanów. Padło pytanie o nową płytę piosenkarki

Allan Krupa nie chce dziewczyny, Edyta Górniak
Fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Czym zajmuje się Allan Krupa?

Jeśli nie miłość, to co zajmuje głowę Allanowi Krupie? Wielki patriota i uczeń szkoły wojskowej nie ukrywa, że los Polski jest dla niego priorytetem. „Pamiętam, kiedyś miałam z nim taką rozmowę, gdy po pierwszym roku w szkole powiedział, że zastanawia się, czy szkolić się, by być wysłanym na specjalne misje. Coś bardzo ryzykownego! Powiedziałam, że absolutnie nie i nawet nie chciałam o tym rozmawiać. Powiedział: "Mama, to ty myślisz, że ja ten mundur noszę dla ozdoby?". Naprawdę, tak mi powiedział”, opowiadała Edyta Górniak Super Expressowi.

Dodała, że 17-latek wyraził gotowość do poświęcenia życia za nasz kraj. „Gdy poznał historię Polski, powiedział: "Wiesz co mama, jak mam iść do szkoły wojskowej i potem oddawać życie, to ja chcę oddać życie za Polskę, nie za żaden inny kraj". I naprawdę mówił to serio”, opowiadała diwa ze łzami w oczach.

Rozumiecie podejście nastoletniego Allana? 

Zobacz także: Edyta Górniak ostro zareagowała na wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan. To nie pierwszy konflikt diwy

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?