Anna Cieślak, Edward Miszczak, ślub
Fot. AFPS - Agencja Fotograficzna
O TYM JEST GŁOŚNO

Edward Miszczak i Anna Cieślak poprosili gości tylko o jedno...

Co otrzymali w prezencie ślubnym?

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2021 12:15
Anna Cieślak, Edward Miszczak, ślub
Fot. AFPS - Agencja Fotograficzna

To był ich wielki dzień. Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub w sobotę 21. sierpnia. Uroczystość odbyła się w Krakowie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród nich pojawili się m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Małgorzata Socha, Piotr Kraśko, Marta Żmuda-Trzebiatowska. Państwo młodzi mieli do swoich gości jedną prośbę. Co otrzymali w prezencie od zgromadzonych?

Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub

Jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu kilka dni temu powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Anna Cieślak i Edward Miszczak zapamiętają ten dzień na długo. Zakochani do tej pory rzadko zabierali głos na temat łączącej ich relacji. Na próżno było szukać w sieci ich wspólnych zdjęć. Nic dziwnego, że i w tak szczególnym dniu zakochanym zależało na zachowaniu prywatności. I tak też się stało.

Ceremonia była strzeżona przez grupę ochroniarzy. Anna Cieślak i Edward Miszczak dodatkowo zadbali o bezpieczeństwo zgromadzonych. Każdy z gości musiał mieć wykonany test na obecność koronawirusa. Nie można było przejść obojętnie obok sukni panny młodej. Anna Cieślak zachwycała w klasycznej, białek atłasowej kreacji. Stylizacja została stworzona przez Natalię Jaroszewską.

Z Kolegiaty św. Anny w Krakowie świeżo upieczeni małżonkowie, wraz z rodziną i przyjaciółmi, udali się do jednej z restauracji.

Zobacz też: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

Anna Cieślak, Natalia Jaroszewska, ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Anna Cieślak i  Natalia Jaroszewska

Jakie prezenty otrzymali od gości Edward Miszczak i Anna Cieślak?

Ślub pary wzbudza ogromne zainteresowanie. Super Express dotarł do kolejnych informacji na temat ich wyjątkowego dnia.

Jak udało się ustalić dziennikowi, na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczak nie zabrakło wykwintnych dań. Każdy był zachwycony kulinarnymi specjałami. „Do jedzenia na weselu goście mieli zupę z borowików, risotto, sałatkę, a na deser mus malinowy z gorzką czekoladą. Do picia podawano wino lub wódkę”, donosi Super Express.

Podczas wesela głos zabrał ojciec panny młodej. Wygłosił wzruszające przemówienie. Przy okazji zdradził, że w dniu ślubu córki, on i żona obchodzą 50. rocznicę swojego ślubu! 

Ponadto dziennikarzom udało się ustalić, że państwo młodzi mieli do swoich gości jedną prośbę. To piękny gest! Anna Cieślak i Edward Miszczak nie oczekiwali prezentów. W zamian za to poprosili zebranych o to, by wsparli Fundację TVN. „Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami państwo młodzi nie otrzymali prezentów – poza szampanem za prawie 1000 zł i obrazem olejnym. Poprosili, by pieniądze przekazać na Fundację TVN”, dodano.

Raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!  

Sprawdź też: Tak wyglądało wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Na sali padły wzruszające słowa

Anna Cieślak, Edward Miszczak, ślub
Fot. AFPS - Agencja Fotograficzna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?