O NIM JEST GŁOŚNO!

Ed Sheeran w Polsce już w ten weekend! Co musisz wiedzieć o jego koncercie?

Artysta wystąpi aż dwa razy!

Monika Katarzyna Krupska 9 sierpnia 2018 15:30

To będzie jedno z najgorętszych wydarzeń muzycznych tego roku! Już w ten weekend w Warszawie wystąpi Ed Sheeran. Brytyjczyk na Stadionie Narodowym zagra, aż dwa koncerty. Niestety, jak się okazuje nie zaśpiewa jednego ze swoich największych hitów. Jakie jeszcze niespodzianki nas czekają? 

Bilety na koncert 

Informacja o koncercie Eda Sheerana w Polsce wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Bilety na koncert Brytyjczyka w ubiegłym roku rozeszły się w ciągu kilku godzin. Na kilka dni przed występem, jak się okazuje wciąż można je kupić! Ale decydując się na handel w ciemno należy bardzo uważać. Bo od kilku lat tickety są imienne, więc najprawdopodobniej ktoś chce nas po prostu oszukać! 

„Wszystkie bilety na ten koncert będą imienne. Nie trzeba jednak podawać danych każdego uczestnika koncertu, wystarczy, że na bilecie znajdzie się imię i nazwisko kupującego. W takim wypadku kupujący musi jednak wziąć udział w wydarzeniu, a pozostali uczestnicy, którzy posiadają bilety z jego danymi, muszą przejść proces sprawdzania biletów razem z nim. Dane należy podać podczas zakupu biletów”, czytamy na stronie Eventim, firmy prowadzącej sprzedaż biletów na koncert Sheerana. 

Ciekawostką jest, że w ubiegłym roku na występ Eda w Manchesterze nie wpuszczono 10 tys. osób, które kupiły bilety w serwisie viagogo.com.

Setlista koncertów 

Polska jest kolejnym krajem na liście Eda Sheerana w ramach trasy Divide Tour, co za tym idzie znana jest już setlista! Artysta koncert rozpoczyna hitem Castle On The Hill, następnie zaśpiewa Eraser, The A Team,  Don't, New Man oraz Dive. Nie zabraknie też kawałka nagranego z Rudimental – Bloodstream oraz Happier, Photograph, Thinking Out Loud, Perfect oraz Shape Of You. Łatwo zauważyć, że na setliście nie ma wspaniałego hitu Give Me Love, który uwielbiają fani! Wideo na YouTubie zebrało ponad 545 mln wyświetleń. Utwór ten był notowany m.in. na liście hitów UK Charts oraz Aria Charts. Podobno piosenka źle wpływa na struny głosowe Eda, w związku z czym muzyk chce ograniczyć jej wykonywanie. 

Akcja fanów 

Fani wokalisty przygotowali oczywiście wspaniałe akcje koncertowe, dzięki którym Ed ma zapamiętać koncerty w Polsce! „Podczas wzruszającego singla Perfect, przywitamy Eda hasłem, które w idealny sposób opisze wypełniające nas emocje - WE FEEL PERFECT TONIGHT! Na każdym z koncertów fani podczas Perfect tworzą z latarek telefonów morze świateł, a my dodamy wyjątkowy akcent powitalny, czyli kartki oraz... polską flagę!”, czytamy w ogłoszeniu fanów. Oznacza to, że osoby, które mają miejsca na płycie podczas piosenki (dokładnie po słowach Baby, I'm dancing in the dark) powinny podnieść kartki ze specjalną grafiką do góry (tu kliknij). W tym samym czasie osoby zajmujące miejsca na trybunach górnych powinny podnieść kartki białe, a osoby na trybunach dolnych kartoniki czerwone. Kartki należy podświetlić latarkami telefonów.

Godziny koncertów 

Wejście na PGE Narodowy rozpocznie się o godz. 16. Z racji wyprzedanych wszystkich biletów warto pojawić się odrobinę wcześniej, ponieważ kolejka z pewnością będzie długa. O godz. 18:00 rozpoczną się supporty. Jako pierwszy wystąpi francuski zespół z polskimi korzeniami BeMy. O 18:30 wystąpi Jamie Lawson, a o 19:30 Anne-Marie. Tegoroczny utwór Brytyjki Friends doczekał się blisko 300 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Koncert Eda Sheerana zaplanowany jest na godz. 20:30. Organizator zastrzega sobie ewentualne zmiany godzinowe koncertów. 

Wybieracie się na koncert Eda Sheerana?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.