Sean Penn
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Sean Penn ma dziewczynę w wieku swoich dzieci!

Aktor pojawił się z nią publicznie. Kim jest?

Sabina Zięba 11 marca 2020 08:00
Sean Penn
Fot. Getty Images

Sean Penn znany jest ze swojego porywczego charakteru. Nie każda kobieta potrafi wytrzymać jego temperament. Po wielu związkach z gwiazdami znanymi z pierwszych stron gazet, zdobywca Nagród Akademii Filmowej znalazł szczęście u boku nieznanej dziewczyny, która jest... w wieku jego dzieci! Kim jest Leila George?

Związek Seana Penna i Leili George

W przeciągu swojej kariery Sean Penn przeżył wiele związków. W wieku zaledwie 25. lat ożenił się z Madonną. Wspólnie spędzili cztery lata. Następnie przez 15 lat tworzył szczęśliwe małżeństwo z aktorką Robin Wright, która urodziła mu dwójkę dzieci - 28-letnią Dylan oraz 26-letniego Hoppera. Gdy i ta relacja nie przetrwała, dwukrotny zdobywca Oscara zaczął spotykać się z Charlize Theron. Po kolejnym rozstaniu, Sean poznał Leilę George. Choć nie wróżono im wspólnej przyszłości, są ze sobą już 4 lata.

27-letnia Leila jest córką aktorskiej pary - Grety Scacchi i Vincenta D'Onorfio. Urodziła się w Sydney, a pracuje jako modelka i aktorka. Mogliśmy ją widzieć w filmach The Long Home, The Kid, Zabójcze maszyny oraz serialu Królestwo zwierząt. Wiadomo, że jej ojciec jest zaledwie rok starszy od Penna.

W styczniu tego roku Sean i Leila po raz pierwszy pojawili się publicznie razem na gali CORE. W niedzielę 8 marca po raz kolejny pozowali do wspólnych zdjęć na imprezie charytatywnej w Los Angeles związanej z ratowaniem australijskich lasów. George pomagała w jej organizacji. W rozmowie z People zdradziła: „Sean jest mi niezbędny. To ważne, że mam jego wsparcie. Nie stałabym tu dzisiaj z uśmiechem na ustach, gdyby nie on”.

Myślicie, że są razem szczęśliwi?  

Sean Penn i Leila George

Sean Penn, Leila George
Fot. Getty Images

Leila George
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.