Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Cichopek po raz pierwszy pokazała swoją córeczkę

Z okazji Dnia Dziecka gwiazdy podzieliły się z fanami zdjęciami swoich pociech!

Redakcja VIVA! 1 czerwca 2020 20:55
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Dziś Dzień Dziecka. Z tej okazji wiele znanych i lubianych gwiazd polskiego show-biznesu dzieli się z internautami zdjęciami ze swojego dzieciństwa, a także fotografiami swoich pociech! Nie zabrakło poruszających wspomnień, sentymentalnych podróży, uroczych kadrów z dziećmi - tymi małymi i nieco starszymi. Które gwiazdy podzieliły się zdjęciem ze swoimi pociechami? Jak spędzili ten wyjątkowy dzień? Sprawdźcie!

Dzień Dziecka 2020: gwiazdy na uroczych zdjęciach z dziećmi

Bez wątpienia wiele emocji wzbudziła rodzinna fotografia Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Fani są zachwyceni córeczką pary.  Nie mają wątpliwości, że odziedziczyła urodę po mamie! ,,Kasiu córka jest do ciebie podobna", głosił jeden z komentarzy.

 ,,Życzymy wszystkim Dzieciom radości i uśmiechu i dużo bezwarunkowej miłości i akceptacji. Uśmiechu dla wszystkich dzieciaków 😘 tych mniejszych i tych większych 😁", napisała aktorka. 

Uroczych kadrów nie zabrakło u Ani i Roberta Lewandowskich. Dzień Dziecka po raz pierwszy świętowali we czwórkę. Dla Klary i małej Laury to był wspaniały dzień! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My kids, my greatest happiness😍❤️

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Zjawiskowe zdjęcie pojawiło się także u Beaty Ścibakówny. Aktorka zamieściła wspólną fotografię z ukochaną córką - Heleną

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💞Międzynarodowy Dzień Dziecka. ♥️ Love @helena_englert♥️ #dzieńdziecka #córka #doughter #helena #love #forever

Post udostępniony przez Beata Ścibakówna (@beata_scibakowna_official)

,,Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka wszystkim dzieciaczkom ode mnie i Elizabeth", napisała Weronika Rosati. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka wszystkim dzieciaczkom ode mnie i Elizabeth 💞 #mommyandme

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Ania Wendzikowska ze swoimi pociechami spędziła cudowny czas  na Mazurach! 

,,@karolinaferenstein_krasko dziękujemy za cudowny czas w ten weekend! Jeżdżę do @galkowoskferensteinow ponad 15 lat, od kilku lat z córkami.. one kochają to miejsce, kochają konie, kochają ten klimat i pozytywną energię.. nie ma drugiego takiego miejsca", napisała dziennikarka. 

Dorota Gardias pokazała wspaniałą sesję fotograficzną z córką. 

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan to również dzień urodzin! Na profilu gwiazdy pojawił się wyjątkowy wpis. 

,,Kochani bardzo Wam wszystkim dziękuje za życzenia 😘 ponieważ ostatnio łatwo się wzruszam, to od rana mam mokre oczy😉 to jedne z najpiękniejszych urodzin w moim życiu ❤️ @r_majdan i właśnie takich Nas, chcę pamiętać ❤️❤️❤️".

Kasia Tusk także podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem ze swoją córeczką. Ale w swoim wpisie poprosiła obserwatorów o wsparcie dla jednej z dziewczynek, która walczy o powrót do zdrowia. 

,,Dziś mamy taki dzień, w którym chcemy sprawiać brzdącom radość. Z moją córeczką poszło gładko, ale są dzieci, których szczęście zależy nie tylko od ich rodziców. Gdy czytam jak dzielne mamy walczą o zdrowie dla swoich dzieci zawsze myślę o tym, czy otrzymałabym pomoc w podobnej sytuacji i że trzeba tę rękę wyciągnąć, jeśli chcielibyśmy aby ktoś kiedyś uczynił taki gest w naszą stronę. Jeśli macie chwilę i kilka złotówek w zapasie wejdźcie proszę na profil @zuzia_mala_mikrocjanka - zbieramy na piękny prezent dla niej czyli zdrowe uszko. Dziękuję. #DzienDziecka #acupofmotherhood"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś mamy taki dzień, w którym chcemy sprawiać brzdącom radość. Z moją córeczką poszło gładko, ale są dzieci, których szczęście zależy nie tylko od ich rodziców. Gdy czytam jak dzielne mamy walczą o zdrowie dla swoich dzieci zawsze myślę o tym, czy otrzymałabym pomoc w podobnej sytuacji i że trzeba tę rękę wyciągnąć, jeśli chcielibyśmy aby ktoś kiedyś uczynił taki gest w naszą stronę. Jeśli macie chwilę i kilka złotówek w zapasie wejdźcie proszę na profil @zuzia_mala_mikrocjanka - zbieramy na piękny prezent dla niej czyli zdrowe uszko. Dziękuję. #DzienDziecka #acupofmotherhood

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Katarzyna Skrzynecka z córeczką Alikią Ilią 

Piękne rodzinne zdjęcie ze swoimi synkami zamieścił Marcin Mroczek. 

,,Mógłbym ich mieć jeszcze przynajmniej trójkę 🙉 Dziękuję Ignasiu i Kacperku, że mogę ten dzień obchodzić razem z wami", napisał. 

Wspólną fotografię z dziecmi zamieściła Justyna Żyła : ,,Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka 😘😘😘🥳🥳Jak dobrze,że was mam 🥰🥰Kocham najbardziej na świecie ❤️❤️💙💖"

Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła w sieci poruszający post. ,,Z okazji Dnia Dziecka Emisia pierwszy raz była na Mazurach.💞 Zamiast TV pokazujemy jej drzewa, kwiatki, jeziora, chmurki, ptaszki...a dziś nawet żaby.🐸 #Pelakowelove
Dziękuję Ci Córeczko, że dzięki Tobie i JA mogę swojemu wewnętrznemu dziecku dać poszaleć.💞Życzę Tobie i nam abyś zawsze była takim pogodnym kochanym dzieckiem!".

,,Bez nich świat byłby mniej kolorowy ❤️❤️ W wychowaniu kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem.

Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim. (Janusz Korczak)", napisała Paulina Krupińska. 

,,No cóż... pies nie robi kota... 😉🥰Buziaki dla wszystkich Dzieci, tych dużych i tych małych. Miejcie marzenia i spełniajcie je. Zadawajcie pytania, sprawdzajcie odpowiedzi, myślcie krytycznie, poddawajcie w wątpliwość, szukajcie autorytetów, nie dajcie sobie wmówić że nie macie głosu, dbajcie o siebie, rodzinę, przyjaciół, planetę, pielęgnujcie bliskie Wam wartości, nie bójcie się zmieniać zdania, jeśli dojrzejecie do innych wniosków, czytajcie wartościowe lektury, oglądajcie ciekawe programy, bawcie się, słuchajcie dobrej muzyki, szalejcie z rozwagą, spełniajcie siebie. Każdy z Was jest wyjątkowy. Pielęgnujcie to w sobie. Dużo miłości dla Was. ❤️❤️ #dziendziecka", napisała Kayah i zamieściła archiwalną fotografię z synem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No cóż... pies nie robi kota... 😉🥰 Buziaki dla wszystkich Dzieci, tych dużych i tych małych. Miejcie marzenia i spełniajcie je. Zadawajcie pytania, sprawdzajcie odpowiedzi, myślcie krytycznie, poddawajcie w wątpliwość, szukajcie autorytetów, nie dajcie sobie wmówić że nie macie głosu, dbajcie o siebie, rodzinę, przyjaciół, planetę, pielęgnujcie bliskie Wam wartości, nie bójcie się zmieniać zdania, jeśli dojrzejecie do innych wniosków, czytajcie wartościowe lektury, oglądajcie ciekawe programy, bawcie się, słuchajcie dobrej muzyki, szalejcie z rozwagą, spełniajcie siebie. Każdy z Was jest wyjątkowy. Pielęgnujcie to w sobie. Dużo miłości dla Was. ❤️❤️ #dziendziecka

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.