Małgorzata Ohme
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Małgorzata Ohme zadebiutowała w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Jak sobie poradziła?

Opinie widzów są podzielone...

Gabriela Czernecka 6 września 2019 13:44
Małgorzata Ohme
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

W piątek Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer zadebiutowali jako nowi prowadzący Dzień Dobry TVN. Dla Filipa Chajzera występ w porannym programie w roli prowadzącego był już którymś z kolei, ale Małgorzata Ohme zaliczyła debiut! Po dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawiło się mnóstwo komentarzy widzów, na temat tego jak poradziła sobie nowa para. Fani są mocno podzieleni...

Małgorzata Ohme prowadzącą Dzień Dobry TVN

Moment, w którym Małgorzata Ohme odebrała od dyrektora programowego TVN ważną wiadomość był dość niecodzienny. „Pamiętam ten dzień i nigdy go nie zapomnę. To było na parkingu przy Dzień Dobry TVN, ja wtedy byłam tam jako gość. Zadzwonił nagle dyrektor Miszczak. Rozmawialiśmy o Big Brotherze, o castingach. I na koniec rzucił pytanie, czy poprowadziłabym Dzień dobry TVN. To taki moment, że kręci ci się w głowie i zastanawiasz czy Ci się to śni”, powiedziała VIVIE.pl Małgorzata Ohme.

Nowa prowadząca Dzień Dobry TVN wcześniej tylko raz współpracowała z Filipem Chajzerem. Para wspólnie prowadziła wieczorne wydania Big Brothera. Część widzów odnosiła jednak wrażenie, że gospodarze show na początku w ogóle się nie lubili i stale sobie dogryzali… Nic dziwnego, że gdy oficjalnie podano do mediów, że Ohme i Chajzer poprowadzą nowe wydanie Dzień Dobry TVN wielu było zaskoczonych tą decyzją. 

Przypomnijmy, kim jest Małgorzata Ohme. Z wykształcenia jest psychologiem. Ukończyła psychologię społeczną w Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Zajmuje się psychoterapią dziecięcą, młodzieżową i rodzinną. Działa też na rzecz hospicjów i osieroconych dzieci. Małgorzata Ohme pracuje także w mediach jako dziennikarka. Jak czytamy na stronie Dzień Dobry TVN: „Od 2017 roku jest redaktor naczelną portalu kobieta.onet.pl. Była jurorką w talent show TVN dla utalentowanych dzieciaków Aplauz, Aplauz, w TVP2 prowadziła program "Życie od kuchni", a w TLC "Okiem Ohme". Była redaktorką naczelną magazynu dla rodziców Gaga oraz serwisu Mamadu.pl. Wspólnie z przyjaciółką Kingą Rusin wydała książkę "Co z tym życiem?". prowadzi też kobiecy portal ohme.pl”. 

„Rzadko kogoś nie lubię, więc to jak to ludzie odbierali było dla mnie zaskoczeniem. Może to była metoda, żeby przetrwać obok niego w tym programie, który uwielbia wypełniać przestrzeń sobą. To nie było tak, że go nie lubiłam, ja go po prostu nie znałam. A dziś to jest tak, że raz dziennie się do mnie Filip nie odezwie, to się martwię, czy wszystko jest w porządku.[…] Big Brother był dla nas poligonem, w którym musieliśmy się wspierać”, wyznała nam Gosia Ohme, która debiut w porannej telewizji w nowej roli ma już za sobą.

Część z internautów nie szczędziła słów krytyki nowej parze. Według nich w dzisiejszym wydaniu programu panował chaos, a prowadzący wchodzili w słowo sobie, jak i zaproszonym gościom: „Nowi prowadzący to jakaś masakra. Przekrzykują się, cisną sobie, chcą być zabawni, ale są dla siebie wredni i przede wszystkim przerywają gościom...”, pisze jeden. „Kocham "Dzień Dobry TVN", niestety tej pary nie da się oglądać. Za dużo gestykulacji i teatralności”,dodaje drugi. Pojawiły się też głosy pełne zachwytu nad Małgosią Ohme: „Ta Para wymiata :) przy dzisiejszym odcinku z karate , poplakalam sie ze smiechu przy walce Filipa”, pisze internauta. „Super, P. Gosia naturalna i bardzo skromna kobieta, nie unosząca się z nosem w chmurach prowadząca, jak reszta koleżanek”, dodaje drugi. 

Wygląda na to, że zdania w tej kwestii są mocno podzielone. Jedno jest pewne, para na stałe zagościła na łamach Dzień Dobry TVN, więc jeszcze nie raz będziemy mogli ich podziwiać, a jak pisze jeden z widzów: „Trudno dogodzić wszystkim. Było dobrze, a będzie jeszcze lepiej”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?