O TYM SIĘ MÓWI

Ale wyrosły! Zobacz, jak zmieniły się dzieci Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej!

Podobne do taty czy do mamy?

VIVA! 14 sierpnia 2018 12:37

Tomasz Karolak nie raz już pokazał, jak bardzo kocha swoje dzieci! Aktor, który nie jest z ich matką Violą Kołakowską, nieustannie pomaga jej w obowiązkach rodzicielskich. 11-letnia Lena i 5-letni Leon mogą być tylko dumni z takich rodziców, którzy wciąż są przyjaciółmi, choć ich wspólne życie było prawdziwym roller coasterem. 

Tomasz Karolak o dzieciach 

„Włączyliśmy z Violką taki rodzaj obserwacji, bacznego skupienia nad dziećmi. Bacznie obserwujemy w jakich kierunkach one podążają. Lena jest niesamowitym wulkanem energii, artystyczną duszą, niezwykle inteligentną. Leon jest z kolei taki kulturalny, matematyczny. Puszcza sobie sam bajki po angielsku, francusku i hiszpańsku”, opowiadał Tomasz Karolak w programie W Roli Głównej. Dodał, że dopóki on i Kołakowska będą, to dzieci będą otrzymywać od nich wsparcie.

Aktor korzystając z ostatnich dni wakacji wybrał się właśnie z Leonem i Leną do Grecji. Zdjęciami pochwalił się w sieci. Zobaczcie, jak świetnie się ze sobą dogadują.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.