Dzieci szwedzkiej księzniczki Wiktorii
Fot. Michael Campanella/Getty Images
królewskie życie

Dzieci szwedzkiej księżniczki Wiktorii odwzorowały jej zdjęcie sprzed lat. Estelle to cała mama! 

To uderzające podobieństwo!

Gabriela Czernecka 17 marca 2022 12:43
Dzieci szwedzkiej księzniczki Wiktorii
Fot. Michael Campanella/Getty Images

13 grudnia w Szwecji obchodzony jest Dzień Świętej Łucji, czyli święto świata. Dzieci księżniczki Wiktorii postanowiły tę okazję świętować w wyjątkowy sposób. Księżniczka Estelle i jej brat, książę Oscar, odtworzyli zdjęcie swojej mamy sprzed lat i wyglądali niemal identycznie jak ona i jej brat prawie cztery dekady wcześniej. Na fotografii trudno nie zauważyć ogromnego podobieństwa pomiędzy księżniczką Wiktorią i jej córką...

Dzieci księżniczki Wiktorii odwzorowały zdjęcie sprzed lat 

Jaka matka taka córka - to powiedzenie w tym przypadku świetnie się sprawdza! 13 grudnia w Szwecji obchodzone jest święto świata, czyli Dzień Świętej Łucji. Tego dnia na pamiątkę patronki świętej Łucji z Syrakuz odbywają się pochody dzieci w białych strojach. Na czele pochodu pojawia się zawsze dziewczynka z wiankiem na głowie i płonącą świecą w dłoni. By uczcić Dzień Św. Łucji szwedzka rodzina królewska za pośrednictwem social mediów podzieliła się z fanami serią wyjątkowych zdjęć.

Czytaj też: Wielka Brytania. Dlaczego księżna Kate musiała tak długo czekać na oświadczyny Williama?

Księżniczka Estelle i książę Oscar odtworzyli zdjęcie księżniczki Wiktorii sprzed lat

Pierwsza fotografia pokazuje dzieci księżniczki Wiktorii - księżniczkę Estellę i księcia Oscara, którzy przebrani w kostiumy stoją uśmiechnięci przed ubraną świątecznie choinką. Zdjęcie uwiecznia piękny moment - dziewięcioletnia Estelle ubrana jest w kostium symbolizujący św. Łucję, z kolei jej brat Oscar ma na sobie czerwony strój świętego Mikołaja. 

Rodzina królewska udostępniła również archiwalne zdjęcie księżniczki Victorii z bratem, księciem Carlem Philipem również w tradycyjnych strojach w 1984 roku. Patrząc na te dwie fotografie trudno nie zauważyć ogromnego podobieństwa Estelle do mamy. Zobaczcie obie fotografie i porównajcie je ze sobą! Ogromne podobieństwo, prawda?  

Zobacz także: Wielka Brytania. Elżbieta II jest fizycznie za słaba na kolejną z uwielbianych przez nią rzeczy

Szwedzka księżniczka Wiktoria i książę Carl Philip
Fot. Keystone/Hulton Archive/Getty Images

rodzina szwedzkiej księżniczki Wiktorii
Fot. Jonas Gratzer/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.