Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
DZIECI GWIAZD

Kasia Cichopek po raz pierwszy pokazała twarze dzieci! Tak wyglądają Helenka i Adaś

Podobne do sławnych rodziców?

Konrad Szczęsny 26 lipca 2020 20:57
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Aktorka znana z roli Kingi Zduńskiej w „M jak miłość” zamieściła w sieci rodzinne zdjęcia. Wraz z najbliższymi odpoczywa obecnie w górach. Na fotografii dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pozują twarzami do obiektywu, stąd wiadomo, jak wyglądają Helenka oraz Adaś! Podobne do sławnych rodziców?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: tak wyglądają ich dzieci

Para, która od lat pozostaje ulubieńcami widzów, chętnie dzieli się z fanami i internautami szczegółami z życia rodzinnego. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel często zamieszczają  w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozują m.in. z dziećmi: 11-letnim Adamem oraz 7-letnią Helenką. Nie inaczej jest i tym razem!

Cała czwórka wybrała się do Zakopanego, gdzie przebywa na rodzinnych wakacjach. Jak wynika z podpisów pod fotografiami i relacji na Instagramie, chętnie oddają się spacerom na łonie natury. W niedzielę aktorka opublikowała na swoim profilu serię zdjęć, na którym pozuje z najbliższymi bądź sama. Okazuje, że tym razem wędrówka po górach nieco dała im w kość, bowiem turystów zaskoczyły na szlaku opady deszczu!

„Wspaniała wycieczka w góry za nami. Zlał nas deszcz, ale widoki wynagrodziły wszystko #trip #adventure #tatry #naszlaku #rodzina #rodzinnawycieczka #extra #tatramountains #familytime #wakacje”, podpisała je Kasia Cichopek.

Fotografia jest o tyle szczególna, że po raz pierwszy widać na nim twarze dwójki dzieci gwiazdy. Co prawda w przypadku Adasia jest to jedynie fragment, jednak oblicze Helenki widać w niemal całej okazałości!

Internauci o zdjęciu Kasi Cichopek z Marcinem Hakielem i dziećmi

Fani są zachwyceni rodzinną fotografią, którą zamieściła na swoim profilu Kasia Cichopek. Zapewniają aktorkę o swojej sympatii i proszę o więcej takich zdjęć. Dostrzegają również wyraźne podobieństwo pociech do aktorki i tancerza!

„Uwielbiam zdjęcia z Państwa wycieczek. Są takie prawdziwe, rodzinne, dresowe i naturalne. Życzę miłego weekendu”, „Helenka to skóra zdjęta z taty, a Adaś to czysta mama. Piękne zdjęcia”, „Wczoraj miałam okazję waszą rodzinę widzieć na Gubałówce. Udanego wypoczynku”, komplementują.

A Wy zauważacie podobieństwo dzieci do sławnych rodziców? 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach z dziećmi w Zakopanem:

Kasia Cichopek nie ukrywa radości z chwil spędzanych w gronie najbliższych:

Aktorka jest mamą 11-letniego Adasia oraz 7-letniej Helenki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wy też lubicie rodzinne czytanie? Mogę Wam polecić super wciągającą książkę dla młodzieży „Supercepcja początek” Katarzyny Gacek. Mój syn nie może oderwać się od czytania. Książka opowiada o grupie młodzieży obdarzonej specjalnymi mocami, które z jeden strony są wystrzałowe, z drugiej zaś, mogą powodować wiele kłopotów. Bycie nastolatkiem samo w sobie nie jest proste, a co dopiero jak się ma niezwykle zdolności. Jak byście mogli wybrać jedną super moc, jaka to by była? #supercepcja #wydawnictwoznak #znak #znakemotikon #wydawnictwoznakemotikon @wydawnictwoznakemotikon https://bit.ly/znaksupercepcja

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przebywają z dziećmi w górach:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…