Czy Kate tym razem dostała zaproszenie?

Gabriela Czernecka 19 marca 2019 21:36

Wygląda na to, że księżna Meghan zrewolucjonizowała brytyjską rodzinę królewską. Jeszcze niedawno nikt nie wyobrażał sobie, że członkini royal family urządzi baby shower, a tymczasem jeśli wierzyć zagranicznych serwisom, żona księcia Harry'ego planuje wyprawić kolejne tego typu przyjęcie. Czy tym razem zaproszenie otrzyma także księżna Kate? 

Drugie baby shower księżnej Meghan

Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy królowa Elżbieta II lubi bądź akceptuje wybrankę swojego wnuka z pewnością w ciągu kilku ostatnich miesięcy zostały one rozwiane. Meghan stała się nieodłącznym elementem spektakularnych zmian, jakie zaszły w rodzinie Windsorów. Jednym z dowodów było baby shower, które księżna Sussex urządziła w Stanach Zjednoczonych. Poleciała tam prywatnym samolotem, spędziła pięć dni w luksusowym apartamencie z najlepszymi przyjaciółkami. Na imprezie zabrakło wówczas jednak księżnej Kate. Dlaczego?

Pałac milczał w tej sprawie, ale zagraniczne media huczały od plotek. Informator Radar Online twierdził, że żona księcia Williama po prostu nie chce uczestniczyć w tego typu wydarzeniu: „Postanowiła czas spędzić z dziećmi, które obecnie mają ferie zimowe. Ona, William i dzieci wyjechali z Londynu by umilić sobie czas z dala miasta”, donosi portal. Nie brakowało jednak domysłów, że obie panie za sobą nie przepadają i nie zamierzają dłużej udawać, że jest inaczej... Dlatego też księżna Meghan nie widziała sensu w zapraszaniu księżnej Kate na baby shower.

Drugie baby shower Meghan - księżna Kate

Jaka była prawda? Tego na pewno się nie dowiemy, ale okazuje się, że Meghan już rozpoczęła przygotowania do kolejnego baby shower, które tym razem ma odbyć się w Wielkiej Brytanii. Co więcej, plotkuje się, że impreza odbędzie się w... Pałacu Buckingham! Wśród gości przewiduje się Amal Clooney i Serenę Williams, które były obecne na pierwszej imprezie. Padają także głosy, że zaproszone zostaną także Victoria Beckham i Natalie Portman.

Mówi się, że zaproszenie tym razem otrzymała również księżna Kate, która.. zamierza się pojawić. Wygląda na to, że plotki o konflikcie między paniami były wyssane z palca... 

1/5
Królewskie ciąże, księżna Meghan w ciąży
Copyright @East News
1/5

Księżna Meghan urządza drugie baby shower!

2/5
Księżna Meghan w ciąży
Copyright @CHRIS JACKSON/AFP/East News
2/5

Plotkuje się, że będzie droższe od pierwszego  i odbędzie się w Pałacu Buckingham.

3/5
księżna Meghan, księżna Kate
Copyright @East News
3/5

Tym razem zaproszenie na imprezę otrzymała także księżna Kate.

4/5
Księżna Meghan, księżna Kate
Copyright @East News
4/5

Podobno księżna Kate już potwierdziła, że pojawi się na baby shower Meghan.

5/5
księżna Meghan, księżna Kate
Copyright @East News
5/5

Wygląda na to, że plotki o konflikcie pań były wyssane z palca...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.