KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan urządza drugi baby shower! Będzie... droższy od pierwszego?

Czy Kate tym razem dostała zaproszenie?

Gabriela Czernecka 19 marca 2019 21:36

Wygląda na to, że księżna Meghan zrewolucjonizowała brytyjską rodzinę królewską. Jeszcze niedawno nikt nie wyobrażał sobie, że członkini royal family urządzi baby shower, a tymczasem jeśli wierzyć zagranicznych serwisom, żona księcia Harry'ego planuje wyprawić kolejne tego typu przyjęcie. Czy tym razem zaproszenie otrzyma także księżna Kate? 

Drugie baby shower księżnej Meghan

Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy królowa Elżbieta II lubi bądź akceptuje wybrankę swojego wnuka z pewnością w ciągu kilku ostatnich miesięcy zostały one rozwiane. Meghan stała się nieodłącznym elementem spektakularnych zmian, jakie zaszły w rodzinie Windsorów. Jednym z dowodów było baby shower, które księżna Sussex urządziła w Stanach Zjednoczonych. Poleciała tam prywatnym samolotem, spędziła pięć dni w luksusowym apartamencie z najlepszymi przyjaciółkami. Na imprezie zabrakło wówczas jednak księżnej Kate. Dlaczego?

Pałac milczał w tej sprawie, ale zagraniczne media huczały od plotek. Informator Radar Online twierdził, że żona księcia Williama po prostu nie chce uczestniczyć w tego typu wydarzeniu: „Postanowiła czas spędzić z dziećmi, które obecnie mają ferie zimowe. Ona, William i dzieci wyjechali z Londynu by umilić sobie czas z dala miasta”, donosi portal. Nie brakowało jednak domysłów, że obie panie za sobą nie przepadają i nie zamierzają dłużej udawać, że jest inaczej... Dlatego też księżna Meghan nie widziała sensu w zapraszaniu księżnej Kate na baby shower.

Drugie baby shower Meghan - księżna Kate

Jaka była prawda? Tego na pewno się nie dowiemy, ale okazuje się, że Meghan już rozpoczęła przygotowania do kolejnego baby shower, które tym razem ma odbyć się w Wielkiej Brytanii. Co więcej, plotkuje się, że impreza odbędzie się w... Pałacu Buckingham! Wśród gości przewiduje się Amal Clooney i Serenę Williams, które były obecne na pierwszej imprezie. Padają także głosy, że zaproszone zostaną także Victoria Beckham i Natalie Portman.

Mówi się, że zaproszenie tym razem otrzymała również księżna Kate, która.. zamierza się pojawić. Wygląda na to, że plotki o konflikcie między paniami były wyssane z palca... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.