Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM JEST GŁOŚNO

Dorota Wellman zdradziła, co sądzi o Kindze Rusin i jej powrocie do stacji TVN

„Ona była kontrowersyjna”

Olga Figaszewska 1 września 2021 09:01
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Kinga Rusin wróci do pracy w telewizji? Widzowie tęsknią za prowadzącą Dzień Dobry TVN. Wszyscy cenią jej doświadczenie, wiedzę i talent. Gdy rok temu gwiazda TVN postanowiła na pewien czas zniknąć, fani nie kryli swojego smutku. Nie ma w tym nic dziwnego, Kinga Rusin należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarek. Co o koleżance z redakcji mówi Dorota Wellman?

Kinga Rusin o powrocie do TVN

W ostatnim czasie podróżuje, rozwija swoją markę kosmetyczną i dzieli z obserwatorami przemyśleniami na tematy społeczno-polityczne. Wielbiciele Kingi Rusin tęsknią za nią i wypatrują informacji, kiedy dziennikarka wróci do pracy. Rok temu odeszła z telewizji, ale nie zrezygnowała z niej na stałe.

„Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna. Ostatnio wiele się zmieniło w 'Dzień Dobry TVN', a odejście mojego współprowadzącego (Piotr Kraśko - przyp. red.) stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz”, pisała wtedy.

Niedawno jeden z tabloidów zasugerował, że na gwiazdę TVN nie czekają już żadne propozycje w stacji. Kinga Rusin skomentowała doniesienia Super Expressu.  

„Odpowiadając „sympatycznym” dziennikarzom z Superaka, martwiącym się o moje występy telewizyjne: otrzymałam od stacji TVN dwie ciekawe propozycje: prowadzenia „Power Couple” na głównej antenie w sobotę, w „prajmtajmie” oraz programu w TVN Style. Nie skorzystałam, robię teraz inne rzeczy, ale wciąż uwielbiam TVN i będę go bronić wraz z innymi dziennikarzami wolnych mediów, tak jak do tej pory. Pozdrowienia z Afryki”, pisała na Instagramie.

Zobacz też: Co dalej z karierą telewizyjną Kingi Rusin? Dziennikarka odeszła z Dzień Dobry TVN rok temu

Dorota Wellman o Kindze Rusin i jej powrocie do stacji

Nie tylko widzowie Dzień Dobry TVN tęsknią za Kingą Rusin. Koledzy ze stacji wypowiadają się o niej w superlatywach. Dorota Wellman w jednym z wywiadów dla Faktu przyznała, że brakuje jej obecności dziennikarki w porannym programie. Rozumie jednak wybór, którego dokonała Kinga Rusin i bardzo to szanuje.

„Ona była kontrowersyjna, a ja lubię takich ludzi. Ale podjęła taką decyzję i należy to szanować. Każdy ma swoją drogę. Widzę po tym, co robi Kinga, że chyba robi, to co chciała”, powiedziała.

„Nigdy nie byłyśmy w aż tak zażyłych relacjach, ale obserwuje to, co robi. Myślę, że ma swój świat. Jeśli jest tam dobrze, to dobrze. Jeśli zechce wrócić, to na pewno będzie miała gdzie”, dodała Dorota Wellman w rozmowie z Faktem. 

Sprawdź też: Syn Doroty Wellman to już dorosły mężczyzna. Jak dziś wyglądają ich relacje?

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.