Donald Tusk, Katarzyna Tusk, Małgorzata Tusk, Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Chłopiec czy dziewczynka? Donald Tusk skomentował ciążę córki i zdradził płeć dziecka? 

To było jego marzenie!

Gabriela Czernecka 18 października 2018 13:54
Donald Tusk, Katarzyna Tusk, Małgorzata Tusk, Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Córka Donalda Tusk, Katarzyna, od zawsze chroni swoją prywatność. Choć po części należy do świata show-biznesu - prowadzi popularnego bloga Make Life Easier i jest autorką książek - to udaje jej się swoje życie prywatne trzymać z dala od mediów. Kilka dni temu w wyniku plotek i domysłów wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Po raz pierwszy błogosławiony stan córki skomentował także Donald Tusk. Co powiedział?

Donald Tusk o ciąży córki

Chłopiec czy dziewczynka? - to pytanie zadają sobie wszyscy fani Kasi Tusk. Zaledwie kilka dni temu na Instagramie Make Life Easier (pod takim tytułem Kasia Tusk prowadzi też swojego bloga) pojawiło się oświadczenie, potwierdzające plotki o ciąży Kasi.

„Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie”, napisała blogerka.

Wiadomość opatrzyła wyjątkowym, prywatnym zdjęciem z ukochanym mężem Staszkiem. Przypomnijmy, że niedawno na profilu Kasi pojawiło się tajemnicze zdjęcie z Rzymu, na którym blogerka pozuje w śnieżnobiałej sukni. Dało ono fanom gwiazdy sporo do myślenia.

„Zawsze gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu epicka chwila czy poetycki moment miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku – zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że (tym razem ;)) nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać”, podpisała tę fotografię. 

Okazało się, że w ten sposób Kasia dała fanom do zrozumienia, że już jest po ślubie. Córka Donalda Tuska od dziesięciu lat związana jest  ze Stanisławem Cudnym. Blogerka przyjęła oświadczyny ukochanego w 2013 roku i od tamtej pory nie milkły spekulacje na temat ślubu pary. Wygląda na to, że tę wyjątkową uroczystość zakochani mają już za sobą! Niebawem para po raz pierwszy zostanie rodzicami.

 Wygląda na to, że w życiu Kasi Tusk ostatnie kilka lat to czas pełen pozytywnych zmian. Teraz ciążę Kasi Tusk postanowił skomentować jej ojciec, Donald Tusk. Według Flesza, na ostatnim spotkaniu w Krakowie, szef Rady Europejskiej usłyszał od jednej ze swojej zwolenniczek wykrzyczane: „Gratulacje z okazji wnuka”. Szczęśliwy Donald Tusk odpowiedział spontanicznie, krótko, ale dosadnie: „Mogłaby być wnuczka”. 

Nikogo nie dziwi jednak jego odpowiedź. Polityk podobno od dawna marzy o kolejnej dziewczynce w rodzinie. Wszystko za sprawą tego, że jak do tej pory ma aż trzech wnuków! Czy marzenie szefa Rady Europejskiej niebawem się spełni? Pozostaje nam czekać na oficjalną informację!  

Kasia Tusk, Donald Tusk, Katarzyna Dusk, Małgorzata Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk, Donald Tusk, Katarzyna Dusk, Małgorzata Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.