Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nigdy nie widziałem jej w takim stanie”. Doda jest zdruzgotana!

Czy wokalistka wróci jeszcze na scenę?

Konrad Szczęsny 4 lipca 2018 20:15
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Gdy w kwietniu tego roku wzięła ślub z Emilem Stępniem wydawało się, że odnalazła szczęście i nic nie jest w stanie mu zagrozić. Niestety, 20 czerwca zmarła jej ukochana babcia. Cios był tak ogromny, że wokalistka zdecydowała się odwołać wszystkie koncerty! Najnowsze doniesienia na jej temat wywołały na plecach fanów gwiazdy dreszcz. W jakim jest stanie i kiedy powróci na scenę?

Doda po śmierci babci odwołała wszystkie koncerty. W jakim stanie jest wokalistka?

Okazuje się, że dla Dody odejście babci było tak traumatyczne, że z wielkim trudem przychodzi jej powrót do normalnego funkcjonowania. Wszystko dlatego, że pani Pelagia była dla wokalistki wielkim wsparciem i autorytetem. Z powodu jej odejścia piosenkarka zdecydowała się nawet na jakiś czas zniknąć z życia publicznego. Co prawda obiecała babci przed śmiercią, że dalej będzie śpiewała, ale to dla niej niezwykle trudne, ponieważ występy przywołują zbyt dużo wspomnień i emocji, nad którymi nie jest w stanie zapanować.

„Nigdy nie widziałem jej w takim stanie, kompletnie nie ma w niej życia. Gdy z nią rozmawiałem, sprawiała wrażenie nieobecnej i była na wszystko obojętna.Tylko dzięki Emilowi jeszcze się jakoś trzyma. Nigdy jeszcze nie doświadczyła śmierci naprawdę bliskiej osoby i bardzo trudno się jej z tym skonfrontować”, zdradził WP Gwiazdy bliski znajomy Dody.

Kiedy Doda wróci na scenę i zacznie koncertować?

Wielu fanów jest zaniepokojonych takimi informacjami i zastanawia się, kiedy ich idolka wróci na scenę. Głos w sprawie zabrał jej menadżer, zaś jego słowa nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.

„Nie będę ukrywał, Doda w dalszym ciągu jest bardzo przybita tym, co się stało i nie czuje się dobrze. Zdecydowała jednak, że 7 lipca zagra koncert zgodnie z planem. To dlatego, że ma ogromny szacunek do swoich fanów, którzy czekają na jej występ. Doda myśli też o całej ekipie, która przecież towarzyszy jej na koncertach od lat. Ludzie chcą pracować, a ona nie chce wszystkich zawieść. Liczy, że pozytywna energia fanów jej pomoże. Znam ją od 15 lat i wiem, że da radę”, zwierzył się manager artystki Rafał Bogacz.

Trzymamy kciuki za gwiazdę!  

 

Od dziś .

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.