Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Do kogo podobna jest bardziej Oliwia Bieniuk - mamy czy taty? 18-latka w końcu zabrała głos!

Takiej odpowiedzi nie spodziewał się... nikt

Rafał Kowalski 24 lipca 2021 08:00
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niedawno Oliwia Bieniuk podzieliła się z fanami zdjęciami, które były efektem profesjonalnej sesji. 18-latka, która zatańczy wkrótce w show Polsatu po raz kolejny doczekała się wielu komplementów w komentarzach, ale też porównań do sławnych rodziców. Reakcja nastolatki zaskoczyła!

Oliwia Bieniuk ma dość porównań do zmarłej mamy?

Anna Przybylska przez lata była komplementowana za talent, charyzmę, ale i urodę. Jej nagła śmierć sprawiła, że wszystkie oczy zostały zwrócone na jej dorastającą córkę. Internauci często doszukują się w niej wizualnego podobieństwa do zmarłej mamy. Tak też była kilka dni temu. Pod najnowszą fotografią na Instagramie córki Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej mogliśmy przeczytać między innymi: „Dla mnie cały tata”; „Czysta mama!”.

18-latka dała do zrozumienia, że tego typu komentarze nie są według niej potrzebne i odpisała na jeden z nich: „Dla mnie Ryszard”… Jedna z osób pocieszyła zmęczoną Oliwię, pisząc „Jakie to musi być męczące, ciągłe porównywanie do mamy. A do kogo ma być podobna, do sąsiada?”.

A co tak naprawdę sądzi w tym temacie uczestniczka Tańca z gwiazdami? „Generalnie jestem damską wersją taty – jakkolwiek to zabrzmi. Mam wszystkiego jego cechy i wyglądamy tak samo. Sama nie widzę podobieństwa do mamy, ale czasem babcia czy ciocia mówią mi, że robię jej miny. Ja tego nie widzę totalnie”, mówiła 18-latka VIVIE.pl kilka miesięcy temu.

CZYTAJ TEŻ: Kraśko, Bieniuk, Janiak, Stuhr... Znani ojcowie i ich dzieci w sesjach VIVY!

Jaką mamę pamięta Oliwia Bieniuk?

Przypomnijmy, że ukochana córka znanej aktorki miała 11 lat, gdy jej mama przegrała walkę z rakiem. Mimo młodego wieku Oliwia pamięta, czego uczyła ją Anna Przybylska. „Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała”, mówiła nam w VIVIE!, by zaraz przejść do tematu pamiątek. „Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc””, mogliśmy niedawno przeczytać w naszym magazynie.

Mamy nadzieję, że dowcipny komentarz Oliwii Bieniuk zakończy spekulacje na temat jej podobieństwa do mamy i taty. 

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

partnerka jaroslawa bieniuka o relacji z jego dziecmi
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.