Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Hary
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate nie chce być fotografowana z Meghan Markle! Czy to początek konfliktu?

Weronika Kostyra 24 stycznia 2018 07:30
Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Hary
Fot. East News

 

Odkąd Meghan Markle została oficjalnie wybranką księcia Harry’ego, trudno było uniknąć porównań między nią, a księżną Kate. Wiele je łączy, więcej jednak dzieli. Niedawno po raz pierwszy wystąpiły razem publicznie na tej samej okazji. Porównywano ich styl i mowę ciała… teraz okazuje się, że obie panie nie pałają do siebie sympatią. Szczególnie Kate trudno jest zaakceptować obecność amerykanki w rodzinie…

 

Księżna Kate jest zazdrosna?

Brytyjskie media twierdzą, że relacja między Kate i Meghan jest dość chłodna i ogranicza się do oficjalnych spotkań. Na pewno nie są przyjaciółkami, co sugerowano. Księżną irytuje podobno zachowanie Meghan Markle, która jako aktorka i celebrytka jest dużo bardziej swobodna podczas publicznych wyjść i pozowania fotoreporterom. Dodatkowo to ona przyciąga teraz większe zainteresowanie mediów, z czym trudno pogodzić się Kate, która wcześniej zawsze była w centrum uwagi. Ekspertka od mowy ciała, Judi James, tłumaczy: „Meghan, jako aktorka i fotomodelka, ma zwyczaj robienia czegoś, co w branży nazywa się „flirtowaniem z kamerą”, sugerując, że jest gotowa do otwartego, bezceremonialnego kontaktu i jest pewna siebie. Podobnie robiła za czasów swojego bloga czy social mediów. Kate pięknie pozuje, ale nikomu nie udało się jeszcze uchwycić jej spojrzenia w chwili, w której spogląda w kamerę. To sprawia, że jest bardziej zdystansowana, nieosiągalna”, powiedziała w rozmowie z „Radar Online”.

 

Żona Williama zdecydowała podobno, że nie chce by fotografowano ją razem z narzeczoną księcia Harry’ego. Wydaje się jednak, że taki zakaz będzie trudno uszanować, ponieważ od tej pory szwagierki nie unikną wspólnych publicznych wyjść. Miejmy nadzieję, że nie jest to początek konfliktu i uda im się wypracować dobre relacje i kompromis.

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

 

Kate jest mimo wszystko żoną następcy tronu i to na nią skierowane będą w przyszłości oczy całego świata. Oczekiwania wobec niej i Meghan są zupełnie inne. Wybranka Harry’ego może pozwolić sobie na zdecydowanie więcej. Została już zaakceptowana jako wybranka księcia Harry’ego, mimo wielu przeszkód. Do końca nie było jasne, czy królowa Elżbieta II wyrazi zgodę na jej ślub ze swoim wnukiem, ponieważ amerykanka jest rozwódką i aktorką, która ma na swoim koncie gorące rozbierane sceny. Dla konserwatywnej rodziny królewskiej to prawdziwy skandal!

 

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle z pierwszego małżeństwa ujrzała światło dzienne. To wierna kopia sukni ślubnej księżnej Kate!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.