Księżna Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Nie chce denerwować żony”. Dla Meghan książę Harry złamał królewską tradycję! 

Królowa nie będzie z tego zadowolona...

Gabriela Czernecka 7 września 2018 07:23
Księżna Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Harry dla Meghan złamał królewską zasadę! Książę nie wziął udziału w tradycyjnej rozrywce w królewskiej rodzinie. Chodzi o słynne polowania, o których głośno zrobiło się niedawno za sprawą księcia George'a, który mimo młodego wieku, musiał w nich uczestniczyć. Jak widać, ta zasada nie obowiązuje wszystkich, bowiem książę Harry dla Meghan postanowił zrezygnować z udziału w tej rozrywce. Co na to królowa? 

Harry rezygnuje z udziału w polowaniu

W polowaniu na kuropatwy wziął udział niedawno książę George, co spotkało się z dużą krytyką. To dla rodziny królewskiej jedna z wielu tradycji, które kontynuują od wieków. Wraz z całą rodziną mały książę udał się w okolice Balmoral, gdzie co jakiś czas rodzina królewska jeździ na polowania. Dla pięcioletniego syna księcia Williama i księżnej Kate był to pierwszy tego rodzaju wypad, co niestety nie zostało dobrze odebrane przez media, ale książę kontynuuje tradycje, co powinien robić każdy członek royal family.

W tej królewskiej rozrywce udziału nie wziął jednak książę Harry z żoną, księżną Meghan. To już drugie polowanie, które opuścił książę Sussex, w których regularnie uczestniczył przez ostatnie dwadzieścia jeden lat. Skąd taka decyzja? Wszystko za sprawą ukochanej. Jak podaje The Sun, Harry nie chce brać już udziału w kontynuowaniu rodzinnej tradycji ze względu na ...żonę.

„Meghan działała na rzecz obrony praw zwierząt i nie akceptuje polowań w żadnej formie. Harry natomiast je uwielbiał, ale woli już odstąpić od królewskiej tradycji niż denerwować żonę”, czytamy. Faktycznie Meghan zawsze podkreślała swoją miłość do zwierząt i wielokrotnie namawiała do noszenia naturalnej skóry i futer. Decyzja Harry'ego specjalnie więc nikogo nie dziwi oprócz oczywiście... królowej, której niekoniecznie to odpowiada. Harry jest dość daleko w kolejce do brytyjskiego tronu, więc jak na razie tego rodzaju zachowania uchodzą mu płazem. Jak podsumowują to media, do czasu..

Jak na razie pałac odmówił jednak komentarza w tej sprawie. 

Księżna Meghan, Książę Harry
Fot. East News

Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.