Dawid Czupryński
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Gwiazdor serialu Na Wspólnej stanął na ślubnym kobiercu!

Kim jest ukochana Dawida Czupryńskiego?

Olga Figaszewska 15 sierpnia 2020 07:54
Dawid Czupryński
Fot. AKPA

Gwiazdor Na Wspólnej stanął na ślubnym kobiercu! Dawid Czupryński poślubił swoją ukochaną. Kim jest wybranka aktora? Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Dawid Czupryński wziął ślub

Rozpoznawalność przyniosła mu rola Burna w serialu Na Wspólnej. W życiu Dawida Czupryńskiego przyszła pora na rewolucję! Aktor i jego ukochana, Patrycja pobrali się. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im najbliższa rodzina, przyjaciele i znajomi.

Ceremonia odbyła się w kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskiej Sadybie.

,,Ślub jest ukoronowaniem naszej miłości. To dojrzała i odpowiedzialna decyzja. Chcemy być ze sobą na dobre i na złe. Poza tym to wielkie przeżycie, bo nigdy jeszcze nie stawałem na ślubnym kobiercu. Jestem gotowy na wszystko - mogę się wzruszyć, popłakać, skakać z radości, a nawet stracić przytomność", mówił zadowolony Pan Młody.

Kim jest wybranka aktora? Ukochana Dawida Czupryńskiego z zawodu jest montażystką, ukończyła Szkołę Filmową w Łodzi. Zakochani poznali się pięć lat temu podczas wakacji nad Bałtykiem.

Podczas swojego wyjątkowego dnia państwo młodzi prezentowali się zjawiskowo! Ukochana Dawida Czupryńskiego zachwycała klasyczną suknią z długim welonem. Całość dopełniał biało-różowy bukiet. Z kolei aktor pojawił się w aksamitnej, granatowej marynarce, białej koszuli, czarnych spodniach z lampasami i muszce.

Serdecznie gratulujemy! 

Dawid Czupryński kim jest?

Dawid Czupryński pochodzi z Kielc. Jest absolwentem wydziału aktorskiego krakowskiego PWST. 32-latek na swoim koncie ma udział w takich produkcjach, jak: Zasada przyjemności, Underdog, Bodo, Pierwsza Miłość, Ojciec Mateusz, Kamienie na szaniec czy M jak miłość. Występuje także w Teatrze Capitol i zajmuje się dubbingiem. Największą popularność przyniosła mu rola Bruna w Na Wspólnej. 

Dawid Czupryński
Fot. AKPA

Dawid Czupryński
Fot. AKPA

Dawid Czupryński
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.