Daria Ładocha, Daria Ładocha z córkami, Viva! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska
Z życia gwiazd

Daria Ładocha zdecyduje się na kolejne dziecko? „Ostatnio marzyła mi się trzecia córka”

Prezenterka jest już mamą dwóch dziewczynek

Marta Nawacka 18 maja 2022 07:55
Daria Ładocha, Daria Ładocha z córkami, Viva! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

W życiu zawodowym spełnia się jako blogerka kulinarna, autorka książek oraz prezenterka telewizyjna. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. W jednym z ostatnich wywiadów Daria Ładocha wyznała, że chciałaby po raz trzeci zostać mamą. „Ostatnio marzyła mi się trzecia córka. Zobaczymy, jak będzie. Nie mówię ani tak, ani nie”, mówiła w programie Co za tydzień.

Daria Ładocha: trudne doświadczenia przy pierwszym porodzie

Prowadząca Ameryka Express dzisiaj jest szczęśliwą mamą dwóch córek: Laury i Matyldy, jednak jej pierwszy poród pozostawił w niej traumatyczne przeżycia. Po narodzinach starszej pociechy powiedziano dziennikarce, że jej dziecko nie przeżyło. „Pierwsze słowa, które usłyszałam po porodzie, to że moje dziecko nie przeżyło. I wydaje mi się, że to jest najgorsza rzecz, jaką matka może usłyszeć zaraz po ciężkim porodzie. Mój poród był bardzo długi (...) Potem usłyszałam, że jednak się udało, natomiast dziecko będzie do końca życia niedorozwinięte i będą się pojawiały różne objawy chorobowe”, zwierzyła się niegdyś w Dzień Dobry TVN.

Specjalistka od zdrowego żywienia mierzyła się później z depresją poporodową, na szczęście z czasem okazało się, że jej córka, Laura, jest całkowicie zdrowa. „Moja depresja objawiała się m.in. tym, że ja nie wiedziałam co się z tym dzieckiem dzieje, bo mi powiedziano, że u niej cały czas będą wychodziły jakieś nieprawidłowości (...) Ta depresja narastała i przez to też traciłam pokarm - jak wiecie, karmienie ludzi, to jest moja najwyższa powinność, którą uprawiam każdego dnia - a tutaj nagle okazuje się, że nie mogę wykarmić własnego dziecka”, mówiła wówczas.

Czytaj też: Weronika Rosati: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”

Daria Ładocha z dziećmi, Daria Ładocha, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Daria Ładocha z córkami w sesji dla magazynu VIVA!, czerwiec, 2018 rok

Daria Ładocha chciałaby mieć kolejne dziecko

40-latka przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że chciałaby ponownie zostać mamą. „Ostatnio marzyła mi się trzecia córka. Zobaczymy, jak będzie. Nie mówię ani tak, ani nie”, wyznała w programie Co za tydzień. W tej samej rozmowie Daria Ładocha przywołała przykład Katarzyny Sokołowskiej, która zdecydowała się na późne macierzyństwo i zaszła w ciążę w wieku 49 lat. „Kiedyś w wywiadach zawsze powtarzałam dwie rzeczy: do czterdziestki kucharka, po czterdziestce piosenkarka. I mówiłam, że po czterdziestce trzecia córeczka. A Kasia Sokołowska? Pierwsze dziecko przed pięćdziesiątką i jej ktoś powie, że jest za stara? To jest kwestia postawy życiowej. Kaśka udowodniła, że ma jaja. Wszystko jest możliwe”, wyznała Daria Ładocha.  

Zobacz także: Paulina Przybysz jest mamą dwóch córek. Z okazji 10. urodzin jednej z nich opublikowała piękne zdjęcie

Daria Ładocha z dziećmi, Daria Ładocha, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Olga Majrowska

Daria Ładocha z córkami w sesji dla magazynu VIVA!, czerwiec, 2018 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.