Syn Cafu nie żyje
Fot. Instagram @cafu2
POŻEGNANIE

Nie żyje syn legendy brazylijskiego sportu. Miał zaledwie 30 lat

Danilo Feliciano de Moraes zmarł na przyjęciu urodzinowym siostry...

Olga Figaszewska 6 września 2019 15:02
Syn Cafu nie żyje
Fot. Instagram @cafu2

Nikt nie niespodziewał się takiego zakończenia. Kilka dni temu media obiegła przykra informacja. Nie żyje syn słynnego brazylijskiego piłkarza. Danilo Feliciano de Moraes miał zaledwie 30 lat. Co było przyczyną jego śmierci?

Syn Cafu nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Nie żyje najstarszy syn Cafu, mistrza świata i legendy brazylijskiego sportu. To prawdziwy cios dla byłego kapitana reprezentacji kraju w piłce nożnej. Zagraniczna prasa podaje, że 30-latek grał w piłkę nożną na przyjęciu urodzinowym siostry. W pewnym momencie źle się poczuł. Znajomi Danilo wezwali pomoc. Mężczyzna trafił do szpitala w Sao Paulo, ale mimo interwencji lekarzy, nie udało się go uratować.

Prawdopodobnie przyczyną śmierci był zawał serca. Danilo Feliciano de Moraes liczył się kardiologicznych. Cztery lata temu również z tego samego powodu trafił do szpitala.

Sportowy świat śle najgłębsze wyrazy współczucia Marcosowi Cafu oraz jego rodzinie w tym smutnym dla nich czasie. Na Instagramie i Twitterze pojawiają się kolejne poruszające wpisy.  „Nasz Cafu stracił syna, Danilo. Z ciężkim sercem składamy wyrazy współczucia jemu oraz jego rodzinie, w tym najsmutniejszym z okresów”, napisano na profilu AC Milan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💔😭🙏🏼

Post udostępniony przez Wellington Cafu (@wellingtonfeliciano)

Cafu, w właściwie Marcos Evangelista de Morais jest rekordzistą kraju pod względem występów w reprezentacji narodowej i  dwukrotnym mistrzem świata. Występując w AC Milan sięgnął po mistrzostwo i Puchar Włoch i triumfował w Lidze Narodów. Cafu grał również w barwach Realu Saragossa oraz w AS Roma.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feliz dia dos pais! ❤️ . . . . . #familia #diadospais #filhos

Post udostępniony przez Cafu (@cafu2)

TAGI #śmierć

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.