Syn Cafu nie żyje
Fot. Instagram @cafu2
POŻEGNANIE

Nie żyje syn legendy brazylijskiego sportu. Miał zaledwie 30 lat

Danilo Feliciano de Moraes zmarł na przyjęciu urodzinowym siostry...

Olga Figaszewska 6 września 2019 15:02
Syn Cafu nie żyje
Fot. Instagram @cafu2

Nikt nie niespodziewał się takiego zakończenia. Kilka dni temu media obiegła przykra informacja. Nie żyje syn słynnego brazylijskiego piłkarza. Danilo Feliciano de Moraes miał zaledwie 30 lat. Co było przyczyną jego śmierci?

Syn Cafu nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Nie żyje najstarszy syn Cafu, mistrza świata i legendy brazylijskiego sportu. To prawdziwy cios dla byłego kapitana reprezentacji kraju w piłce nożnej. Zagraniczna prasa podaje, że 30-latek grał w piłkę nożną na przyjęciu urodzinowym siostry. W pewnym momencie źle się poczuł. Znajomi Danilo wezwali pomoc. Mężczyzna trafił do szpitala w Sao Paulo, ale mimo interwencji lekarzy, nie udało się go uratować.

Prawdopodobnie przyczyną śmierci był zawał serca. Danilo Feliciano de Moraes liczył się kardiologicznych. Cztery lata temu również z tego samego powodu trafił do szpitala.

Sportowy świat śle najgłębsze wyrazy współczucia Marcosowi Cafu oraz jego rodzinie w tym smutnym dla nich czasie. Na Instagramie i Twitterze pojawiają się kolejne poruszające wpisy.  „Nasz Cafu stracił syna, Danilo. Z ciężkim sercem składamy wyrazy współczucia jemu oraz jego rodzinie, w tym najsmutniejszym z okresów”, napisano na profilu AC Milan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💔😭🙏🏼

Post udostępniony przez Wellington Cafu (@wellingtonfeliciano)

Cafu, w właściwie Marcos Evangelista de Morais jest rekordzistą kraju pod względem występów w reprezentacji narodowej i  dwukrotnym mistrzem świata. Występując w AC Milan sięgnął po mistrzostwo i Puchar Włoch i triumfował w Lidze Narodów. Cafu grał również w barwach Realu Saragossa oraz w AS Roma.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feliz dia dos pais! ❤️ . . . . . #familia #diadospais #filhos

Post udostępniony przez Cafu (@cafu2)

TAGI #śmierć

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.