Książę Harry, książę Karol
Fot. Getty IMAGES
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry sprawił ojcu przykrość w dniu jego urodzin? Internauci zwrócili na coś uwagę...

Ta historia ma jednak drugie dno

Gabriela Czernecka 24 listopada 2020 06:40
Książę Harry, książę Karol
Fot. Getty IMAGES

Książę Harry nie złożył ojcu życzeń z okazji jego urodzin? Według tabloidu OK! książę Sussex w ten sposób chciał otwarcie zignorować ojca, raniąc go w tak wyjątkowy dla niego dzień. Odkąd Harry i Meghan zdecydowali się zrezygnować z pełnienia królewskich funkcji, relacje wnuka królowej z rodziną Windsorów wydają się być napięte. Czy faktycznie Harry nie wysłał ojcu życzeń urodzinowych? Coś się jednak nie zgadza w doniesieniach tabloidu…

Książę Harry zapomniał o ojcu w dniu jego urodzin?

Tegoroczne urodziny dla księcia Karola z pewnością nie były takie, jak tego oczekiwał. Ze względu na pandemię koronawirusa nie miał okazji spotkać się z najbliższymi. Brytyjczycy nie usłyszeli także wybuchu salw armatnich. Rodzina królewska pamiętała jednak o księciu Walii.

Z okazji 72. urodzin księcia Karola zasypały życzenia, które umieszczono na social mediach. Pojawiły się więc ciepłe słowa od królowej Elżbiety II i księcia Filipa, a także od księcia Williama, księżnej Kate i ich dzieci. Opublikowano także wzruszające zdjęcia jubilata. Tabloid OK! zwrócił jednak uwagę na to, że zabrakło życzeń od Meghan i Harry’ego. „Księcia Karola zasypywano najlepszymi życzeniami w mediach społecznościowych od całej rodziny królewskiej… z wyjątkiem księcia Harry’ego i Meghan Markle. Zignorowali ten dzień celowo”, donosi informator magazynu.

Według tabloidu Brytyjczycy są zawiedzeni postawą Harry'ego, który mocno im się naraził nie składając życzeń ojcu. W jego zachowaniu doszukują się wpływu Meghan. W historii tabloidu są jednak pewne nieścisłości. Najważniejszą z nich jest zdecydowanie fakt, że Meghan i Harry zrezygnowali z własnego konta na social mediach, gdy oficjalnie zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków. Para nie prowadzi już swoich profili na Instagramie i Facebooku, co... automatycznie sprawia, że nie mieli możliwości wysłania publicznych życzeń księciu Walii. To jednak nie znaczy, że tego dnia nie pamiętali o ojcu. W końcu oficjalnie wiadomo, że Harry i Meghan kontaktują się z najbliższymi za pośrednictwem telefonów czy wideo rozmów. Wygląda na to, że wciąż  niektóre magazyny próbują kreować Sussexom negatywny PR... 

brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty IMAGES

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.