Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska
TYLKO U NAS!

Ilona Łepkowska dementuje informacje o pracach nad Koglem-Moglem 4: „Nie ma o czym mówić”

Wczoraj kontynuację filmu obiecała Ewa Kasprzyk...

Rafał Kowalski 5 września 2019 15:55
Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska

Ledwo pół roku minęło od premiery trzeciej części filmu Kogel-Mogel, który przyciągnął do kin rekordową widownię, a już pojawiły się słuchy o tym, że komedia znów miałaby powrócić na duży ekran. W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Ewa Kacprzyk, aktorka zdradziła kulisy produkcji. Z tym, że według naszych informacji, scenarzystka Ilona Łepkowska nic o tym nie wie…

Ewa Kasprzyk o Koglu-Moglu 4. Ilona Łepkowska dementuje

Przy okazji premiery filmu Polityka, jedna z dziennikarek zapytała Ewę Kasprzyk o to, z jakimi opiniami spotkała się po wyświetlaniu w kinach Kogla-Mogla 4. „Bardzo pozytywnymi. Bardzo mi schlebiającymi, do tego stopnia, że było mnie za mało. O sukcesie filmu świadczy liczna widownia, to był jakiś rekord, jak i w Polsce, tak i za granicą”, powiedziała dla JastrzabPost aktorka i dodała bardzo ważną rzecz. „Myślę, że można się spodziewać czwartej części Kogla-Mogla”.

Co więcej Ewa Kasprzyk zdradziła, że jej wątek miałby być bardziej rozwinięty. Nie zabrakłoby też miejsca w scenariuszu dla jej pieska Shakiry. „Tym razem to już nie będzie jednak moja inicjatywa. Zobaczymy mnie i Shakirę, która będzie mówiła, będzie miała dialogi napisane. Więc do zobaczenia”, obiecała Ewa Kasprzyk w rozmowie z JastrzabPost.

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się czwartej części kultowego filmu. W rozmowie z nami, scenarzystka Ilona Łepkowska zaprzeczyła, jakoby ruszyły prace nad Koglem-Moglem 4. „Ewa lubi prowokować, dlatego może tak powiedziała. Ale nie ma żadnego gotowego scenariusza Kogla-Mogla 4, o którym miałabym pojęcie. A już na pewno nie takiego, w którym dialogi miałby pies. Owszem, były pewne rozmowy i pomysły o kontynuacji, ale scenariusza nie ma, więc nie ma o czym mówić”, powiedziała VIVIE.pl Ilona Łepkowska.

Żałujecie, że Kogel-Mogel 4 wcale nie zbliża się dużymi krokami, a może uważacie, że czas postawić po trzech częściach artystyczną kropkę? 

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.