Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska
TYLKO U NAS!

Ilona Łepkowska dementuje informacje o pracach nad Koglem-Moglem 4: „Nie ma o czym mówić”

Wczoraj kontynuację filmu obiecała Ewa Kasprzyk...

Rafał Kowalski 5 września 2019 15:55
Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska

Ledwo pół roku minęło od premiery trzeciej części filmu Kogel-Mogel, który przyciągnął do kin rekordową widownię, a już pojawiły się słuchy o tym, że komedia znów miałaby powrócić na duży ekran. W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Ewa Kacprzyk, aktorka zdradziła kulisy produkcji. Z tym, że według naszych informacji, scenarzystka Ilona Łepkowska nic o tym nie wie…

Ewa Kasprzyk o Koglu-Moglu 4. Ilona Łepkowska dementuje

Przy okazji premiery filmu Polityka, jedna z dziennikarek zapytała Ewę Kasprzyk o to, z jakimi opiniami spotkała się po wyświetlaniu w kinach Kogla-Mogla 4. „Bardzo pozytywnymi. Bardzo mi schlebiającymi, do tego stopnia, że było mnie za mało. O sukcesie filmu świadczy liczna widownia, to był jakiś rekord, jak i w Polsce, tak i za granicą”, powiedziała dla JastrzabPost aktorka i dodała bardzo ważną rzecz. „Myślę, że można się spodziewać czwartej części Kogla-Mogla”.

Co więcej Ewa Kasprzyk zdradziła, że jej wątek miałby być bardziej rozwinięty. Nie zabrakłoby też miejsca w scenariuszu dla jej pieska Shakiry. „Tym razem to już nie będzie jednak moja inicjatywa. Zobaczymy mnie i Shakirę, która będzie mówiła, będzie miała dialogi napisane. Więc do zobaczenia”, obiecała Ewa Kasprzyk w rozmowie z JastrzabPost.

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się czwartej części kultowego filmu. W rozmowie z nami, scenarzystka Ilona Łepkowska zaprzeczyła, jakoby ruszyły prace nad Koglem-Moglem 4. „Ewa lubi prowokować, dlatego może tak powiedziała. Ale nie ma żadnego gotowego scenariusza Kogla-Mogla 4, o którym miałabym pojęcie. A już na pewno nie takiego, w którym dialogi miałby pies. Owszem, były pewne rozmowy i pomysły o kontynuacji, ale scenariusza nie ma, więc nie ma o czym mówić”, powiedziała VIVIE.pl Ilona Łepkowska.

Żałujecie, że Kogel-Mogel 4 wcale nie zbliża się dużymi krokami, a może uważacie, że czas postawić po trzech częściach artystyczną kropkę? 

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!