Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska
TYLKO U NAS!

Ilona Łepkowska dementuje informacje o pracach nad Koglem-Moglem 4: „Nie ma o czym mówić”

Wczoraj kontynuację filmu obiecała Ewa Kasprzyk...

Rafał Kowalski 5 września 2019 15:55
Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska

Ledwo pół roku minęło od premiery trzeciej części filmu Kogel-Mogel, który przyciągnął do kin rekordową widownię, a już pojawiły się słuchy o tym, że komedia znów miałaby powrócić na duży ekran. W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Ewa Kacprzyk, aktorka zdradziła kulisy produkcji. Z tym, że według naszych informacji, scenarzystka Ilona Łepkowska nic o tym nie wie…

Ewa Kasprzyk o Koglu-Moglu 4. Ilona Łepkowska dementuje

Przy okazji premiery filmu Polityka, jedna z dziennikarek zapytała Ewę Kasprzyk o to, z jakimi opiniami spotkała się po wyświetlaniu w kinach Kogla-Mogla 4. „Bardzo pozytywnymi. Bardzo mi schlebiającymi, do tego stopnia, że było mnie za mało. O sukcesie filmu świadczy liczna widownia, to był jakiś rekord, jak i w Polsce, tak i za granicą”, powiedziała dla JastrzabPost aktorka i dodała bardzo ważną rzecz. „Myślę, że można się spodziewać czwartej części Kogla-Mogla”.

Co więcej Ewa Kasprzyk zdradziła, że jej wątek miałby być bardziej rozwinięty. Nie zabrakłoby też miejsca w scenariuszu dla jej pieska Shakiry. „Tym razem to już nie będzie jednak moja inicjatywa. Zobaczymy mnie i Shakirę, która będzie mówiła, będzie miała dialogi napisane. Więc do zobaczenia”, obiecała Ewa Kasprzyk w rozmowie z JastrzabPost.

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się czwartej części kultowego filmu. W rozmowie z nami, scenarzystka Ilona Łepkowska zaprzeczyła, jakoby ruszyły prace nad Koglem-Moglem 4. „Ewa lubi prowokować, dlatego może tak powiedziała. Ale nie ma żadnego gotowego scenariusza Kogla-Mogla 4, o którym miałabym pojęcie. A już na pewno nie takiego, w którym dialogi miałby pies. Owszem, były pewne rozmowy i pomysły o kontynuacji, ale scenariusza nie ma, więc nie ma o czym mówić”, powiedziała VIVIE.pl Ilona Łepkowska.

Żałujecie, że Kogel-Mogel 4 wcale nie zbliża się dużymi krokami, a może uważacie, że czas postawić po trzech częściach artystyczną kropkę? 

Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.