Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Hyży walczy z plotkami: „Nikt nikomu nikogo NIE UKRADŁ”

Jej związek w Grzegorzem Hyżym od początku budzi kontrowersje!

Weronika Kostyra 22 marca 2018 09:50

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyżych od początku budził kontrowersje. Mimo że para jest razem już cztery lata, wciąż zdarza im się słyszeć nieprzyjemne komentarze, związane z ich poprzednimi związkami. „Mąż się irytuje, kiedy przeżywam kłamstwa na nasz temat. Zawsze mi powtarza: „Aga, nie przejmuj się tym, na co nie masz wpływu!”. I dobrze, bo on nie daje tym samym szansy negatywnym emocjom. Choć z drugiej strony wiem, że w głębi duszy i on przeżywa te fałszywe oskarżenia”, mówiła prezenterka w wywiadzie dla Pani.

Agnieszka Hyży walczy z hejterami

Ostatnio jednak poczucie niesprawiedliwości wzięło górę i Agnieszka Hyży postanowiła wytłumaczyć jeszcze raz okoliczności poznania swojego męża:

„Chciałabym już ostatni raz odnieść się do ostatnich komentarzy, publikacji dotyczących naszego życia prywatnego... a przede wszystkim początków naszej znajomości. Cofając się o 4 lata (tak czas leci)... nikt nikomu nikogo „NIE UKRADŁ”, nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny, nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁ, nikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu, nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką (przykład ulubionych „nagłówków” ). To takie mało medialne i mało skandaliczne... być może ktoś lubi i chce budować swój PR i rozpoznawalność na opowiadaniu o swoim życiu, sprzedawaniu sensacji, często nieprawdy o innych (może nic innego nie ma do zaproponowania)”, napisała na Instagramie.

Agnieszka Hyży podkreśla, że plotki najbardziej krzywdzące są dla ich bliskich. „Kilka razy powiedziałam za dużo i dziś wiem jakie mogą być tego skutki. My konsekwentnie robimy swoje i wiele razy stanowczo broniliśmy swojego dobrego imienia... W tym wszystkim nie ma ofiar i pokrzywdzonych i prawda jest właśnie tak banalna nawet jeśli komuś bardziej pasuje medialnie ta sensacyjna wersja. Czemu to piszę? Bo czasem mam dość czytania tych bzdur, bo sobie myślę, że kiedyś zobaczą to Nasze Dzieci albo życzliwi przekażą im w szkole i wiem jak wiele razy zabolało to naszych Bliskich”, przekonuje. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.