Koncert już w sobotę!

Monika Katarzyna Krupska 28 czerwca 2018 15:01

To będzie jeden z najgorętszych koncertów w tym roku! Już w sobotę na warszawskim PGE Narodowym wystąpi Beyonce i Jay-Z. Jedno z najsławniejszych małżeństw na świecie w Polsce spektakularne show da w ramach trasy On The Run Tour II. Czego możemy spodziewać się na miejscu? I co musimy wiedzieć na kilka dni przed wydarzeniem? Przeczytajcie! 

Beyonce i Jay-Z w Polsce 

Beyonce i Jay-Z a ramach najnowszej trasy koncertowej zagrają 15 koncertów. Oprócz Amsterdamu, Londynu, Berlina czy Paryża wystąpią także Polsce! Małżeństwo w przeszłości koncertowało wspólnie, a ich występy w ramach On The Run Tour okazały się wielkim sukcesem. Tym razem, nic nie zapowiada, aby było inaczej, bo bilety na koncert power couple rozeszły się w mgnieniu oka. Ile kosztowały? Fani do wyboru mieli różne opcje, ale ceny za bilety wahały się od 82 zł do 550 zł za miejsca stojące lub siedzące oraz 3564 zł za pakiet VIP! 

Wydając takie pieniądze pozostaje zatem jedno pytanie: czego możemy spodziewać się na scenie? Z racji, że Polska nie jest otwierającym trasę państwem, zagraniczni fani już zdradzili nam kilka szczegółów. Na scenie usłyszymy około czterdziestu piosenek w tym m. in.: Drunk in Love, Flawless, Naughty Girl, 99 Problems, Hold Up/Countdown, Formation, Run the World (Girls), czy Crazy In Love. Podczas koncertu będą pokazywane slajdy ze zdjęciami małżeństw. Uwaga! Zdjęcie Beyonce z bliźniakami nie przedstawia jej prawdziwych dzieci!

Wiemy też, jakimi kostiumami będzie chciała zadziwić nas asrtyska. Znajdą się wśród nich m.in. sukienka Petera Dundasa i zestaw domu mody Gucci. Nie zabraknie też oczywiście ulubionych przez gwiazdę obcisłych body.

Wymagania Beyonce i Jay-Z 

Od lat mówi się, że gwiazdy mają bardzo wysokie wymagania podczas koncertów. Czy Beyocne także? Podobno piosenkarka od swoich współpracowników wymaga, aby ci byli ubrani wyłącznie w ubrania ze 100 proc. bawełny. Garderoba artystki musi być świeżo pomalowana na biało, a jeśli znajdują się w niej okna, to należy zawiesić w nich białe zasłony. Diwa siedzi również wyłącznie na skórzanych sofach. A temperatura w pokoju powinna być ustawiona na 25 stopni Celsjusza. 

Jeśli chodzi o łazienkę, to gwiazda życzy sobie w niej czterech nowych ręczników, dwóch mniejszych do twarzy oraz dwóch większych. Należy również pamiętać o zamontowaniu nowych desek toaletowych oraz o papierze toaletowym w kolorze czerwonym!

Wysokie wymagania ma również mąż artystki. Garderoba producenta musi składać się z siedmiu oddzielnych pokoi, a temperatura w nich ma być ustawiona na 22 stopnie Celsjusza. W środku raper życzy sobie, aby znajdował się fotel, duża kanapa i dwa pasujące stoliki do wystroju. 

Beyonce i Jay-Z bardzo dbają o struny głosowe. Plotki głoszą, że ulubioną wodę alkaliczną o temp. 21 stopni Celsjusza artystka pije tylko przez tytanowe słomki! Jedna kosztuje ok. 3000 zł! 

Dieta Beyonce podczas trasy jest odpowiednio wcześniej zaplanowana. Gwiazda je m.in. brokuły przygotowane na parze z dodatkiem czosnku, fasolkę szparagową czy soczystego pieczonego kurczaka. Do picia? Pepsi i różnego rodzaju herbaty. Te muszą być odpowiednio zaparzone, koniecznie to w nowym czajniku. Ekologiczne przekąski dla diwy należy ułożyć na szklanych paterach.

Dieta Jay-Z jest zdecydowanie mniej skomplikowana. Na artystę w garderobie musi czekać słoik dżemu z winogron, słoik masła orzechowego i po sześć puszek coca-coli, red bulla i wody witaminowej. Gwiazda używa też wyłącznie kubków jednorazowych. 

Najnowsza trasa Beyonce i Jay-Z ma przynieść im 200 milionów dolarów! Wybieracie się?  

 

1/5
Beyonce i Jay-Z
Copyright @Getty Images
1/5

Beyonce i Jay-Z w Polsce wystąpią 30 czerwca 

2/5
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @East News
2/5

Małżeństwo spektakularne show da w ramach trasy On The Run Tour II

3/5
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @East News
3/5

Na scenie usłyszymy około czterdziestu piosenek

4/5
Beyonce, Coachella 2018
Copyright @Instagram @beyonce
4/5

Bilety na koncert Beyonce i Jay-Z kosztowały od 82 zł do 550 zł oraz 3564 zł za pakiet ViP! 

5/5
Beyonce
Copyright @getty images
5/5

Najnowsza trasa koncertowa ma artystom przynieść im 200 milionów dolarów! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.