O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Mazur i Jan Kliment zdobyli najwięcej punktów, a kto pożegnał się z programem?

Sprawdź, kto odpadł z Tańca z Gwiazdami!

Gabriela Czernecka 3 maja 2019 22:06

Kolejny, już 10. odcinek Tańca z Gwiazdami już za nami! Na parkiecie pojawiły się tylko cztery pary: Joanna Mazur i Jan Kliment, Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl)i Rafał Maserak, Jakub Kucner iLenka Klimentowa oraz Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka. Kto pożegnał się z programem, a kto przeszedł dalej? Zobaczcie!

10. odcinek Tańca z Gwiazdami - kto odpadł?

Ćwierćfinał Tańca z Gwiazdami otworzyli Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak, wykonując cza-czę do utworu Skaldów Wiosna.  Para świetnie rozpoczęła 10. odcinek, zdobywając łącznie 26 punktów! Kolejno choreografię wykonali Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka, zdobywając 21 punktów. Chwilę później mieliśmy okazje podziwiać w sambie Joannę Mazur i Jana Klimenta. Jurorzy przyznali tancerzom 28 punktów. Jakub Kucner i Lenka Klimentowa wytańczyli sobie 18 punktów.

Następnie pary odtańczyły drugi taniec. Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak zatańczyli fokstrota, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka sambę, Joanna Mazur i Jan Kliment. quick stepa, a Jakub Kucner i Lenka Klimentowa walca angielskiego.

Najwyższe noty zgarnęli w tym odcinku Joanna i Jan, bo aż 58 punktów. Najmniej zdobyli Gimper i Natalia, ale to nie oni pożegnali się z programem. Z 10. odcinka Tańca z Gwiazdami odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Przypomnijmy, że para aż sześć razy była w strefie zagrożenia. Niestety w końcu musieli pożegnać się z programem. A już za tydzień zobaczymy trzy pary w tańcach, które wybrali dla nich widzowie za pomocą głosowania. Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka odtańczą pasodoble, a Joanna Mazur i Jan Kliment - walc angielski.

My już nie możemy się doczekać!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.