O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Mazur i Jan Kliment zdobyli najwięcej punktów, a kto pożegnał się z programem?

Sprawdź, kto odpadł z Tańca z Gwiazdami!

Gabriela Czernecka 3 maja 2019 22:06

Kolejny, już 10. odcinek Tańca z Gwiazdami już za nami! Na parkiecie pojawiły się tylko cztery pary: Joanna Mazur i Jan Kliment, Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl)i Rafał Maserak, Jakub Kucner iLenka Klimentowa oraz Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka. Kto pożegnał się z programem, a kto przeszedł dalej? Zobaczcie!

10. odcinek Tańca z Gwiazdami - kto odpadł?

Ćwierćfinał Tańca z Gwiazdami otworzyli Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak, wykonując cza-czę do utworu Skaldów Wiosna.  Para świetnie rozpoczęła 10. odcinek, zdobywając łącznie 26 punktów! Kolejno choreografię wykonali Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka, zdobywając 21 punktów. Chwilę później mieliśmy okazje podziwiać w sambie Joannę Mazur i Jana Klimenta. Jurorzy przyznali tancerzom 28 punktów. Jakub Kucner i Lenka Klimentowa wytańczyli sobie 18 punktów.

Następnie pary odtańczyły drugi taniec. Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak zatańczyli fokstrota, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka sambę, Joanna Mazur i Jan Kliment. quick stepa, a Jakub Kucner i Lenka Klimentowa walca angielskiego.

Najwyższe noty zgarnęli w tym odcinku Joanna i Jan, bo aż 58 punktów. Najmniej zdobyli Gimper i Natalia, ale to nie oni pożegnali się z programem. Z 10. odcinka Tańca z Gwiazdami odpadli Jakub Kucner i Lenka Klimentowa. Przypomnijmy, że para aż sześć razy była w strefie zagrożenia. Niestety w końcu musieli pożegnać się z programem. A już za tydzień zobaczymy trzy pary w tańcach, które wybrali dla nich widzowie za pomocą głosowania. Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Rafał Maserak oraz Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka odtańczą pasodoble, a Joanna Mazur i Jan Kliment - walc angielski.

My już nie możemy się doczekać!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.