VIVA! Tylko u nas

Cristiano Ronaldo pokazał rozczulające zdjęcie z bliźniakami! Towarzyszył mu...

Olga Figaszewska 4 lipca 2017 20:00
Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez
Fot. Facebook/East News

Cristiano Ronaldo ma powody do dumy. W czerwcu 2017 r. po raz kolejny został ojcem. Tym razem, świat przyszły bliźnięta: chłopiec i dziewczynka, którym napastnik Realu Madryt nadał imiona Eva oraz Mateo. Kapitan reprezentacji Portugalii opublikował kolejne rozczulające zdjęcie, na którym pozuje z maluchami. 

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Dzieci Cristiano Ronaldo 

 

Evę i Mateo, podobnie jak najstarszego syna piłkarza, Cristiano Ronaldo Juniora, urodziła surogatka. Mediom nie jest znana tożsamość kobiety. Bliźnięta przyszły na świat w Portugalii.  Światło dzienne ujrzały nowe fakty w sprawie: podobno kapitan reprezentacji Portugalii zapłacił surogatce za usługę niebotyczną kwotę!  Spekuluje się, że kapitan reprezentacji przeznaczył na ten cel od 200 tysięcy euro do 12 milionów dolarów, czyli około 45 milionów złotych. 

 

Gdy dzieci przyszły na świat, piłkarz przebywał w Rosjii. Brał ze swoją drużyną udział w Pucharze Konfederacji. Wrócił jak najszybciej, by zobaczyć bliźniaki.  

Szczęśliwy, że mogę trzymać w ramionach dwie nowe miłości mojego życia”, napisał wzruszony po powrocie do domu. 

 

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez sportowca nie pozostawia wątpliwości. Ronaldo pęka z dumy, a swoją radością chce podzielić się z całym światem. Urocze zdjęcie, na którym pozuje ze wszystkimi swoimi dziećmi, szturmem zdobywa serca Internautów. 

 

 

 

Blessed

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo po raz drugi zostanie ojcem?! Ostatnie zdjęcie piłkarza z partnerką zelektryzowało media!

 

Syn Cristiano Ronaldo - Cristiano Ronaldo Junior

 

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy został ojcem w 2010 r., gdy na świat przyszedł jego syn Cristiano Ronaldo Junior. Jego matką była najprawdopodobniej surogatka, Portugalka, jednak na stałe mieszkająca w USA. Z Florydy odebrała je matka piłkarza, Dolores dos Santos, gdyż ten przebywał wówczas na mistrzostwach w RPA. 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo ponownie został ojcem! Piłkarz pochwalił się zdjęciem dzieci

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!