Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez z dziećmi
Fot. Instagram @georginagio
O NIM JEST GŁOŚNO

Cristiano Ronaldo wkrótce zostanie ojcem po raz piąty?

Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

Weronika Kostyra 20 czerwca 2018 09:00
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriquez z dziećmi
Fot. Instagram @georginagio

O Cristiano Ronaldo nie przestaje być głośno. Zawodnik osiąga właśnie sukcesy podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Jednocześnie mówi się, że niedługo w jego życiu nastąpią wielkie zmiany – wiele wskazuje na to, że jego rodzina wkrótce się powiększy!

Cristiano Ronaldo zostanie ojcem po raz piąty?

33-letni piłkarz jest już ojcem czwórki dzieci. Jego rodzina wywołuje jednak liczne kontrowersje. Zarówno ośmioletni Cristiano Ronaldo Junior, jak i narodzone w ubiegłym roku bliźnięta Eva i Mateo przyszli na świat dzięki surogatkom. Ich ojciec nigdy nie ujawnił tożsamości ich biologicznych matek. Jedynie najmłodszą córeczkę sportowca, Alanę Martinę urodziła obecna partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez. Dziećmi często zajmuje się jego matka, Dolores dos Santos.

Jako dumny ojciec piłkarz często publikuje urocze zdjęcia całej rodziny. Zawodnik wiele razy podkreślał w wywiadach, że rodzina jest dla niego najważniejsza i od zawsze marzył o licznym potomstwie. W rozmowie z chińską telewizją wyznał, że chciałby mieć nawet siedmioro dzieci! „Syn mówi, że chce mieć jeszcze więcej braci i sióstr. Mówi o liczbie siedem. Podoba mi się ten pomysł”, powiedział wtedy.

Dziewczyna Cristiano Ronaldo jest w ciąży?

Wiele wskazuje na to, że niedługo rodzina Cristiano Ronaldo naprawdę się powiększy. Ostatnie zdjęcia jego partnerki, Georginy Rodriguez sugerują, że może znowu być w ciąży – brzuszek modelki był mocno widoczny!

Do tej pory para nie skomentowała tych doniesień, ale pozostaje nam mieć nadzieję, że niedługo ogłoszą światu szczęśliwą nowinę.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo spotykają się prawdopodobnie od listopada 2016 roku, ale oficjalnie zadebiutowali w styczniu 2017 roku, gdy pojawili się razem na gali FIFA.  Mówi się, że zamierzają wkrótce sformalizować swój związek. 

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo
Fot. East News

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi
Fot. Instagram

Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Fot. Instagram @georginagio

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…