Wojciech Cugowski, Piotr Cugowski
Fot. EAST NEWS
z ŻYCIA GWIAZD

Córka Wojciecha Cugowskiego idzie w ślady ojca i dziadka! Jak wygląda Weronika Cugowska?

Jej wykonanie utworu Eltona Johna już podbija sieć!

Gabriela Czernecka 7 marca 2021 18:24
Wojciech Cugowski, Piotr Cugowski
Fot. EAST NEWS

Weronika Cugowska, córka Wojciecha Cugowskiego, właśnie zaprezentowała światu swój muzyczny talent. Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego zaśpiewała jeden z utworów Eltona Johna i… zachwyciła internautów. Nie tylko tata dziewczynki pęka z dumy!

Rodzina Cugowskich

Rodzina Krzysztofa Cugowskiego jest niezwykle uzdolniona muzycznie. Lider zespołu Budka Suflera ma dwóch dorosłych synów, Piotra i Wojciecha, którzy również poszli jego śladem i zawodowo zajmują się muzyką. Założyli zespół Bracia, którego utwory często goszczą na listach przebojów. 

Od ubiegłego roku Wojciech Cugowski próbuje swoich sił w muzyce solo, czego efektem jest wydany singiel Nie czekaj na znak. Okazuje się, że kolejne pokolenie Cugowskich również ma muzyczny talent. Córka Wojciecha Cugowskiego ma już dwanaście lat i właśnie zaprezentowała swoje umiejętności w sieci.

Weronika Cugowska nagrała własną wersję utworu Eltona Johna „Can you feel the love tonight”. „Pierwsze nagranie mojej córki Weroniki. Jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... Wera uczy się u Mamy w wokalnym studiu, ale lubi też sobie pośpiewać w domu, kiedy myśli, że nie słyszymy. Jestem dumny”, napisał na Facebooku Wojciech Cugowski, zachwycony i dumny z dokonania córki. 

Poniżej możecie zobaczyć i wysłuchać jak śpiewa Weronika Cugowska. Dziewczynka zdecydowanie talent muzyczny ma w genach! Posłuchajcie i oceńcie sami!  

Wojciech Cugowski, Piotr Cugowski
Fot. EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?