Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Małgorzata Foremniak ma powody do dumy! Jej 30-letnia córka szykuje się do ślubu

Aktorka angażuje się w przygotowania

Marcjanna Maryszewska 25 września 2022 07:50
Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Przed Małgorzatą Foremniak nowe wyzwania, bowiem jej córka Aleksandra powiedziała „tak” i już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! Jak donoszą media, aktorka zamierza bardzo mocno zaangażować się w przygotowania do uroczystej ceremonii. 

Córka Małgorzaty Foremniak bierze ślub!

Serwis Pomponik poinformował, że córka aktorki jest już zaręczona ze swoim partnerem. Teraz przed Aleksandrą oraz jej ukochanym piękny ślub, którego organizacją zajmie się między innymi Małgorzata Foremniak. Gwiazda ma wyjątkowe zadanie!

„Aktorka chce się mocno zaangażować w przygotowania do „wielkiego dnia” swojej córki. Przyjaźni się ze słynnymi projektantami, którzy mogą pomóc w wyborze sukni ślubnej” - czytamy na łamach serwisu.

Czytaj także: Pola i Michał Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską. To była wyjątkowa uroczystość

O przyszłym mężu Aleksandry wiadomo niewiele, nie ulega jednak wątpliwości, że z 30-latką łączy go wyjątkowe uczucie. O Aleksandrze Jędruszczak wiemy natomiast o wiele więcej, a wszystko to za sprawą słynnej mamy. Obu paniom zdarzyło się nawet zapozować kilkukrotnie podczas sesji zdjęciowych, w tym dla magazynu VIVA!. Dorosła pociecha gwiazdy wyrosła na piękną kobietę i z pewnością będzie pięknie prezentować się w sukni ślubnej, którą pomoże dla niej wybrać mama!

Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016

Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jaka łączy je relacja? W przeszłości miały lepsze i gorsze chwile, dziś są ze sobą blisko niczym najlepsze przyjaciółki. Małgorzata Foremniak bardzo długo była przekonana, że jej córka pójdzie w jej ślady. Mało tego, Aleksandra miała nawet za sobą swój aktorski debiut w serialu Hotel 52! Finalnie jednak obrała zupełnie inną ścieżkę kariery. „Ola jest psychologiem. Spełnia się w tej pracy – cudownie empatyczna, uważna i czuła. Prowadzi spotkania i terapie, także z dziećmi” - wyznała dumna aktorka w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo.

Życzymy wszystkiego dobrego i dużo szczęścia!  

Sprawdź również: Katarzyna Figura szczerze o relacji z jedynym synem! Kim jest Aleksander Chmielewski?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.