Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt i Angelina Jolie znowu razem? Córka postawiła im ultimatum...

Czy para dla dobra córki zdecyduje się wrócić do siebie?

Gabriela Czernecka 22 października 2020 13:50
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. Getty Images

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie, Shiloh Jolie-Pitt postawiła im dramatyczne ultimatum. Czternastolatka ma podobno dość tego, że rodzice wciąż po tylu latach nie doszli do porozumienia. W dziewczynce wciąż tli się nadzieja, że rodzice wrócą do siebie. Postanowiła więc dać im ostatnią szansę - jeśli się nie pogodzą, zdecyduje się na korektę płci.

Shiloh Jolie-Pitt stawia rodzicom ultimatum

Choć oficjalnie Angelina Jolie i Brad Pitt nie są małżeństwem od kwietnia 2019 roku, to tak naprawdę ich proces rozwodowy trwał dwa lata. W tym czasie para wielokrotnie trafiała na łamy prasy, a co jakiś czas na jaw wychodziły szczegóły małżeństwa pary. Małżeństwo długo nie mogło dojść do porozumienia w kwestii opieki nad szóstką dzieci - trójką adoptowanych i trójką biologicznych. Najbardziej rozpoznawalną z nich stała się pierwsza biologiczna córka pary, Shiloh. W ubiegłym roku na jaw wyszło, że nastolatka rozpoczęła terapię hormonalną. I choć byli małżonkowie poparli zdanie córki w tej kwestii, to niektóre źródła podają, że mimo wszystko nie do końca są zachwyceni tym, że w tak młodym wieku chce podjąć decyzję, która tak bardzo może wpłynąć na jej całe życie.

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. FORUM

Czternastolatka od dawna nosi krótkie włosy i preferuje chłopięce ubrania. Rodzice od samego początku wspierali ją w jej decyzji, a dziś jak informują zachodnie media, oficjalnie zwracają się do niej męskim imieniem. „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, zdradza anonimowe źródło na łamach portalu La Nacion. Jak donoszą zagraniczne media, w dokumentach oficjalnie figuruje już jako John. „Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci”, powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair.  Brad Pitt podobno nie akceptuje terapii hormonalnej córki, ale jednocześnie szanuje jej decyzję. Jak czytamy na zagranicznych stronach Brad mówi, że dobro Shiloh jest dla niego najważniejsze, bo „najważniejsze, żeby ona była szczęśliwa”.

Byli małżonkowie obawiają się jednak, że decyzja córki wywołana jest tym, że jest bardzo zżyta z braćmi i chce się do nich upodobnić, a niekoniecznie tym, że faktycznie czuje się meżczyzną. Według magazynu OK! Shiloh podobno zdecydowała się teraz na dość dramatyczny krok. Postawiła rodzicom ultimatum: „pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wrócą do siebie. Teraz Jolie jest zajęta powrotem do Pitta i chce, aby jej córka pozostała dziewczyną”, cytuje źródło magazyn OK. Czy Angelina Jolie i Brad Pitt zareagują na dramatyczny apel swojej córki i zdecydują się naprawić swoje relacje?

Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Trudno przypuszczać, by stało się to w najbliższym czasie. W małżeństwie pary od ładnych paru lat nie działo się najlepiej. Od trzech lat nie są już razem, a ich kontakty wciąż nie należą do najlepszych. Oboje w pewnym momencie udzielili wywiadów, w których niezbyt pochlebnie wypowiadali się na swój temat. Co więcej, jeśli wierzyć zagranicznym mediom, oboje powoli na nowo układają sobie życie. Brad Pitt od jakiegoś czasu spotyka się z Nicole Poturalski, 27-letnią niemiecką modelką. Z kolei Angelina Jolie łączona była z wieloma znanymi mężczyznami w ostatnim czasie - Bradleyem Cooperem, Colinem Farrellem czy Keanu Reevesem. Teraz mówi się, że spotyka się z jednym ze swoich ochroniarzy. Wygląda na to, że byli kochankowie nie planują powrotu do siebie, ale być może dla dobra córki i pozostałych dzieci zdecydują się popracować nad swoimi kontaktami. 

Brad Pitt, Angelina Jolie z dziećmi na lotnisku
Fot. Eastnews

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.