Brad Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt przyłapany na randce z nową dziewczyną! Wiedzieliście, że ma polskie korzenie?

Kim jest partnerka hollywoodzkiego aktora?

Sabina Zięba 29 sierpnia 2020 10:35
Brad Pitt
Fot. Getty Images

To naprawdę szokująca wiadomość! Choć od dłuższego czasu media łączyły Brada Pitta naprzemiennie (po raz kolejny) z Angeliną Jolie, bądź Jennifer Aniston, okazuje się, że przystojny artysta z dala od błysków fleszy znalazł nową partnerkę! Kim jest ukochana aktora? Będziecie zaskoczeni!

Brad Pitt i Nicole Poturalski

Patrząc na wcześniejsze relacje Brada Pitta, można stwierdzić, że gustował w kobietach ze swojego aktorskiego środowiska. Zarówno z Jennifer Aniston, jak i z Angeliną Jolie stworzył długotrwałe relacje, jednak ku rozpaczy fanów, nie przetrwały one próby czasu. Choć media i tak insynuowały ponowne nawiązanie bliższych relacji aktora z poprzednimi żonami, wydaje się, że ten, pod wpływem swojego przyjaciela z planu Once Upon a Time in Hollywood, czyli Leonardo DiCaprio, zmienił swoje zainteresowania i teraz lokuje uczucia... w modelkach!

W środę 26 sierpnia Brad Pitt został przyłapany na paryskim lotnisku Le Bourget. Wysiadał wówczas z samochodu w towarzystwie młodej kobiety. Jakiej? Okazuje się, że nazywa się Nicole Poturalski, ma 27 lat i jest niemiecką modelką. Jak podaje magazyn OK!: „Całowali się publicznie i zachowywali jak zakochane nastolatki”. Co ciekawe, Nicole Poturalski urodziła się w Warszawie, a podobno umie nawet mówić po Polsku! Jak podaje magazyn Bild, ma na koncie małżeństwo ze znanym restauratorem Rolandem Mary. Brad Pitt miał być częstym gościem w jego lokalach i sugeruje się, że to właśnie tak się poznali.

Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 100 tys. internautów, jakiś czas temu ujawniła, że jest mamą małego chłopca. W mediach społecznościowych widać także, że nie boi się wyrażać swoich politycznych deklaracji i opinii - krytykowała szeroki dostęp do broni, poparła ruch #blacklivesmatter czy wypowiadała się na temat praw dzieci. Wiadomo, że jest reprezentowana przez agencje Official Models oraz NEXT Models, a w branży występuje pod pseudonimem Nico Mary. Do tej pory jej zdjęcia publikowały m. in. Harper’s Bazaar i Grazia. We wrześniu natomiast trafiła na okładkę niemieckiego Elle. Nie mamy wątpliwości, że dzięki relacji z hollywoodzkim aktorem, jej kariera nabierze rozpędu.

Para wsiadła do samolotu lecącego na południe Francji i choć nie jest dokładnie jasne, gdzie się udali, dziennikarze przypuszczają, iż mogli wyjechać do Château Miraval, posiadłości i winnicy, którą Brad z Angeliną kupili w 2011 roku. Zaskakujące jest to, że zdobywcę Oscara i jego nową miłość dzieli 29 lat różnicy. Co więcej, nie da się nie zauważyć, że wizualnie bardzo przypomina Irinę Shayk i... Angelinę Jolie. Była żona aktora podobno wie o jego nowym związku. Jak podaje Hollywood Life: „Angelina dba o to, z kim spotyka się Brad, martwiąc się, jak wpłynie to na ich dzieci, ale poza tym nie jest zainteresowana szczegółami z jego miłosnego życia. Już dawno nie żywi do niego żadnych uczuć, więc informacja o nowej partnerce nie jest dla niej problemem”.

Zobaczcie, jak wygląda Nicole! Myślicie, że do siebie pasują?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nico (@nico.potur)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.