Niektóre są naprawdę wyjątkowe!

Weronika Kostyra 8 stycznia 2019 16:15

Kolejny, już 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. W tym roku wolontariusze w całej Polsce zbierają pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. WOŚP 2019 wspiera także plejada gwiazd. Co przekazały na charytatywne aukcje?

WOŚP 2019: co gwiazdy przekazały na licytacje?

Kto wspiera WOŚP? „Każdy może przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy swoje Rzeczy Od Serca. Wystarczy wystawić aukcję na Allegro dla WOŚP (aukcje.wosp.org.pl), nagrać film choćby telefonem i opublikować go na naszej stronie. Opowiedz historię przekazywanego przedmiotu, by każdy poznał jego wartość. Podziel się ze znajomymi swoim filmikiem i udostępnij go na Facebooku lub Twitterze. Daj coś od siebie i dołącz do akcji, którą dla WOŚP przygotowało i organizuje Allegro. Opowiedz swoją niezwykłą historię, zwykłego przedmiotu. Podaruj swoją Rzecz od Serca!”, czytamy na stronie rzeczyodserca.pl.

Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy wsparła plejada polskich gwiazd, jak zawsze ofiarowując różne gadżety, a czasami coś jeszcze cenniejszego - swój czas! Wśród tegorocznych fantów przekazanych na licytacja znajdują się między innymi plecaki Małgorzaty i Radosława Majdanów z programu Azja Express, a także suknia ślubna Kasi Tusk. Do aukcji dołączyły także Anna Lewandowska, Martyna Wojciechowska, Kamil Stoch, Ewa Chodakowska, Małgorzata Kożuchowska, Szymon Majewski, Joanna Jędrzejczyk, Filip Chajzer, Joanna Kulig, Kayah i wiele innych gwiazd!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia. Licytacje potrwają jednak dłużej. Zobaczcie w naszej galerii, co gwiazdy przeznaczyły na licytację podczas WOŚP 2019! 

1/17
Martyna Wojciechowska, VIVA! marzec 2018
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
1/17

Martyna Wojciechowska przekazała swoją walizkę, która podróżowała z nim po całym świecie podczas nagrywania programu „Kobieta na krańcu świata”. Jej cena to na razie 1 725 złotych.

2/17
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture
2/17

Tydzień metamorfozy od Ewy Chodakowskiej – treningi, warsztaty dietetyczne i czas spędzony wspólnie z trenerką! Aktualna cena to: 14 300 złotych.

3/17
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! de luxe 21/2018
Copyright @Marta Wojtal
3/17

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan postanowili przekazać swoje plecaki z programu Azja Express wraz z całym wyposażeniem, jakie otrzymali zawodnicy na starcie. Gwiazdy podkreślają, że program wiele zmienił w ich życiu, dlatego plecaki mają dla nich duże znaczenie. Aktualna cena kompletu plecaków to 1034 złotych!

4/17
Kamil Stoch przerwał program w norweskiej telewizji
Copyright @East News
4/17

Spotkanie z jednym z najlepszych polskich skoczków narciarskich Kamilem Stochem i T-shirt 4F z Turnieju Czterech Skoczni. Aktualna cena to 11 300 złotych!

5/17
Anna Lewandowska
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/17

Anna Lewandowska przekazała na aukcję zaproszenie na swój wiosenny obóz treningowy. Jego wartość to obecnie 3 200 złotych.

6/17
Copyright @Twitter
6/17

Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda przekazała sukienkę wraz z żakietem ze zdjęcia. Miała je na sobie 20 września 2018 roku w czasie V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy, który odbywał się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Dołączone do niech jest także powyższe zdjęcie z autografem. Aktualna cena to 1000 złotych.

7/17
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
7/17

Sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej, którą jej bohaterka z serialu „Druga szansa”, Monika Borecka miała na sobie w swoje filmowe 40. urodziny. Aktualna cena to 1000 złotych.

8/17
Magiczne święta
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
8/17

Szymon Majewski zaproponował przemowę ślubną. „Będzie to radosny wykład motywacyjny dla par, które powiedziały sobie TAK i chcą zadbać o to, żeby szybko nie powiedzieć sobie NIE”, czytamy w opisie aukcji. Aktualna cena to 4 100 złotych!

9/17
Joanna Jędrzejczyk w programie Agent
Copyright @Agent Gwiazdy, na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk, fot.: TVN
9/17

Trening z Joanną Jędrzejczyk, a dodatkowo wspólne śniadanie lub lunch. Aktualna cena: 4 550 złotych!

10/17
Filip Chajzer, VIVA! luty 2018
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
10/17

Filipa Chajzer przekazał na aukcję niepowtarzalny samochód Volkswagen Golf. Auto to rocznik 1986 i zostało pomalowane w Strefie Allegro na Pol'and'Rock Festival przez Szymona Chwalisza w rozmaite symbole lat 80. Znajduje się na nim także podpis Jurka Owsiaka. Stan samochodu jest idealny! Jego aktualna cena to 17 200 złotych!

11/17
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Copyright @Zuzanna Krajewska
11/17

Książki „Szkoła Filmowa. Rozmowy” i „Aktorki. Odkrycia” oraz zdjęcie – kadr z filmu „Zimna wojna” z autografem Joanny Kulig. Aktualna cena to 690 złotych.

12/17
Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Copyright @Piotr Porębski/METALUNA
12/17

Współprowadzenie audycji w Meloradiu razem z Kayah! Artystka prowadzi swój program „Tu i teraz” w każdą środę wieczorem. Aktualna cena to 1025 złotych!

13/17
Hubert Urbański, VIVA! styczeń 2017
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
13/17

Wizyta w studiu „Milionerów”. Hubert Urbański oprowadzi gościa i pokaże mu kulisy nagrywania programu. Cena wynosi obecnie 3 050 złotych.

14/17
Robert Lewandowski
Copyright @materiały prasowe
14/17

Zaproszenie na spotkanie i lunch dla dwóch osób od Roberta Lewandowskiego. Aktualna cena to 30 099 złotych.

15/17
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Copyright @Michał Pańszczyk
15/17

Beata Kozidrak przekazała spektakularną suknię z trenem projektu Patrycji Kujawy. Gwiazda miała ją na sobie podczas koncertu z okazji czterdziestolecia zespołu Bajm w Sopocie. Ręcznie napisano na niej tekst piosenki „Ta sama chwila”. Obecna cena to 990 złotych.

16/17
Robert Biedroń, Viva! grudzień 2011
Copyright @Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek
16/17

Lot szybowcem z Robertem Biedroniem. To niezapomniane przeżycie możne wylicytować od 1 585 złotych.

17/17
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! czerwiec 2016
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
17/17

Kolacja z Barbarą Kurdej-Szatan w jednej z najlepszych warszawskich restauracji. Podczas spotkania przy wykwintnym jedzeniu sympatyczna aktorka zdradzi swój przepis na sukces i nie będzie szczędzić zabawnych anegdot z serialowych planów. Aktualna cena to 20 099 złotych.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.