Ewa Chodakowska, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

„Mam taką pracę, od której nie chcę brać wolnego”. Ewa Chodakowska zdradza swoje plany na 2018 rok!

Olga Figaszewska 31 grudnia 2017 09:55
Ewa Chodakowska, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Chyba dla każdego z nas koniec roku to czas podsumowań i noworocznych postanowień! Niektórzy wiążą z 2018 rokiem poważne plany! Ewa Chodakowska również należy do grona tych osób. Oczywiście podzieliła się nimi ze swoimi fanami! Czy tym razem znajdzie więcej czasu na odpoczynek? 

 

Zobacz też: Jak szybko schudnąć po świętach i być w formie przed sylwestrem? Skorzystaj z rad Chodakowskiej albo… Lewandowskiej!

 

Plany Ewy Chodakowskiej na 2018 rok! 

Ewa Chodakowska z mężem wyjechała na zimowy odpoczynek. Jednak tym razem nie udała się poza granice kraju. Tropiki zamieniła na zakopiańskie krajobrazy i zapewne tam spędzi Sylwestra. Ostatnie miesiące były dla niej okresem intensywnej pracy i wyrzeczeń. Wypuściła własną serię zdrowych batoników, organizowała treningi dla tysięcy Polek, nagrywała kolejne, nagrywa kolejne płyty z ćwiczeniami, pracowała nad nowymi publikacjami. Nawet na chwile nie zwolniła tempa! „Dziękuje 2017 za wszystkie lekcje. 2018! JESTEM GOTOWA!”, napisała.

 

 

 

Dziękuje 2017 za wszystkie lekcje 💪🏻💪🏻 2018! JESTEM GOTOWA 🚀

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 

Zobacz: Ewa Chodakowska na seksowne stroje jest w stanie wydać fortunę. Ma słabość zwłaszcza do tej marki!

 

Co Ewa planuje na 2018 rok? Okazuje się, że jej kalendarz jest już wypełniony po brzegi!  Do końca sierpnia ma wolne zaledwie dwa weekendy. Czy zamierza je poświęcić na odpoczynek? Nic z tych rzeczy!. „Mam taką pracę, od której nie chce brać wolnego. PLANNER do końca sierpnia wypełniony po brzegi.. Zapowiada się przepiękny rok 2018 i co najważniejsze każdego dnia RAZEM ❤️❤️ z @kavoukis”, przekonuje trenerka.

 

 

Fani Ewy Chodakowskiej podziwiają jej energię i zapał do pracy. „Gratuluję ze znalazła Pani prace swoich marzeń!  a przy okazji motywuje miliony osób do zmiany życia na lepsze. Dużo zdrowia na 2018”, komentuje jedna z fanek.

 

Polecamy: Kulczyk, Lewandowski, Gortat... Zobaczcie, kto jest na liście najbogatszych Polaków przed czterdziestką

 

Nie mamy wątpliwości, że 2018 rok będzie należał do Ewy Chodakowskiej!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.