Małgorzata Teodorska
Fot. FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

Gwiazda Plebanii pokazała zdjęcie z córką! Internauci: „Wyglądacie jak siostry!”

Po zniknięciu z mediów Małgorzatę Teodorską życie zaskoczyło nie raz...

Rafał Kowalski 17 września 2020 18:55
Małgorzata Teodorska
Fot. FORUM

Zaczynała od roli w serialu dokumentalnym Modelki, ale dopiero Plebania dała jej ogromną popularność. Małgorzata Teodorska zaraz po zakończeniu emisji hitu TVP1 w 2012 roku zniknęła z mediów, by poszukać szczęścia poza blaskiem fleszy. Z dala od pierwszych stron gazet 39-letniej aktorce i modelce jest dobrze do dzisiaj. Ulubienicę widzów można odnaleźć jednak na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się zdjęcia. Na najnowszym odtwórczyni roli Irki Tosiek z Plebanii pozuje ze swoją córką…

Małgorzata Teodorska ze swoją córką. Podobne?

Aktorka urodziła córkę Wiktorię, gdy miała 17 lat. Aktorce i modelce udało się mimo młodego wieku pogodzić wychowywanie dziecka z planami zawodowymi. „Jestem bardzo szczęśliwą mamą. Nie wyobrażam już sobie życia bez Wiki, która jest bardzo mądrą dziewczynką. Zauważam, że jest dumna ze mnie, zwłaszcza, kiedy dzieci pytają, czy bywa na planie. A zdarza się, że towarzyszy mi w pracy”, mówiła Małgorzata Teodorska w rozmowie z producentami M jak miłość, w którym też grała.

Dziś pierwsza pociecha gwiazdy ma już 22 lata. „Kiedy dzieci mają dzieci tak to później wygląda”, podpisała aktorka fotografię, na której pozuje z Wiktorią. Internauci zwrócili uwagę na to, że panie wyglądają jak siostry! 39-letnia Małgorzata Teodorska odpowiedziała też na pytanie jednej z osób o to, jak duża jest różnica wieku między nią a córką. To 17 lat. Panie mają dziś ze sobą świetny kontakt, ale Wiktoria nie chce iść w zawodowe ślady mamy. Jak na razie 22-latka mieszka i studiuje w Londynie.

Małgorzata Teodorska dziś - partner, dzieci, zdjęcia

A jak potoczyło się życie Małgorzaty Teodorskiej po zakończeniu przygody z serialem Plebania? Choć rola Irki dała jej ogromną popularność, okładki magazynów - w tym Playboya - oraz wiele otwartych drzwi, gwiazda wyjechała kilka lat temu do Dubaju. Tam wiodła szczęśliwe życie ze swoim wieloletnim partnerem, ale związek wkrótce się rozpadł. Ulubienica publiczności po trzech latach emigracji wróciła więc do Polski. „Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca”, mówiła w rozmowie ze Świat&Ludzie.

W swoim życiu 39-latka sprawdziła się jako modelka, aktorka a nawet ekonomistka – takie bowiem studia skończyła Małgorzata Teodorska. Nic więc nie stanęło na przeszkodzie, by kilka lat temu próbować swoich sił jako… vlogerka! „W chwili obecnej realizuję wszystkie swoje plany, które kiedyś z jakichś powodów zeszły na bardzo daleki plan. Jakiś czas temu zaczęłam swoją przygodę z vlogowaniem i prowadzę swój kanał BeBelleByMegi. Jak wspomniałam, to dopiero początki, nie mniej jednak cieszę się, że mam na to czas, bo naprawdę to lubię”, mówiła kilka lat temu gwiazda Plebanii.

Prywatnie również nad aktorką zaświeciło słońce. Rdzenna warszawianka poznała mężczyznę, z którym jest do dziś. Parze urodziło się w zeszłym roku dziecko! Miłosz Krawczyk, bo tak nazywa się ukochany aktorki, przez wypadek samochodowy sparaliżowany jest od 20 lat od pasa w dół. Zawodowo 37-latek jest twórcą wózka inwalidzkiego Blumil, który pokonuje wszelkie przeszkody.

Całej czwórce życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy dzieci mają dzieci tak to później wygląda 🤗

Post udostępniony przez Maggie Teodorska (@maggie_teodorska)

Małgorzata Teodorska z córką Wiktorią, 2004

Małgorzata Teodorska z córką Wiktorią, 2004
Fot. FORUM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maggie Teodorska (@maggie_teodorska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😘

Post udostępniony przez Maggie Teodorska (@maggie_teodorska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.