EN_01459676_0009, Żora Korolyov
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
Wspomnienie

Cieszył się świętami, snuł plany na przyszłość... Ostatni wpis Żory Korolyova w social mediach

Nic nie zapowiadało tragedii

Marta Nawacka 22 grudnia 2021 11:02
EN_01459676_0009, Żora Korolyov
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

21 grudnia br, media obiegła smutna wiadomość o śmierci Żory Korolyova. Tancerz zmarł nagle, niespodziewanie, w wieku 34 lat. Przyczyną prawdopodobnie było zapalenia mięśnia sercowego. Osierocił 11-letnią córkę i zostawił ukochaną partnerkę... Oto ostatni wpis Żory, jaki zamieścił w swoich social mediach przed śmiercią.

Kim był Żora Korolyov?

Najbardziej znany był z udziału w Tańcu z Gwiazdami, w którym zadebiutował w 2007 roku. Żora Korolyov był nie tylko tancerzem, ale także choreografem, aktorem i przedsiębiorcą. Do Polski przeprowadził się z Ukrainy w 2003 roku. W tanecznym show zdobył popularność oraz sympatię widzów. Występował w parze z takimi gwiazdami, jak: Katarzyna Cerekwicka, Agnieszka Cegielska, Dominika Gwit, Martyna Kupczyk czy Isis Gee.

W 2010 roku Żora Korolyov ożenił się z Anną Kuzniecową i wspólnie doczekali się córki. Ich związek jednak nie przetrwał. Dziewczynka od zawsze była oczkiem w głowie swoich rodziców, nawet pomimo ich rozstania. Jeszcze przed rozwodem z Anną tancerz związał się z Eweliną Bator, z którą był do końca swoich dni. Dla bliskich Żory Korolyova jego śmierć była nie tylko wielkim ciosem, ale też ogromnym zaskoczeniem. Tej tragedii nic nie zapowiadało, a 34-latek cały czas był aktywny.

Czytaj też: Żora Korolyov nie żyje. Tancerz znany z Tańca z Gwiazdami miał 34 lata

Ostatni wpis Żory Korolyova w mediach społecznościowych

Jak większość gwiazd, Żora Korolyov także był aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie regularnie zamieszczał nowe posty, w których dzielił się z obserwującymi szczegółami ze swojego życia prywatnego oraz projektami zawodowymi, w jakich brał udział. Nie brakowało też uroczych, pełnych miłości kadrów z córką czy z partnerką.

Podobnie było z ostatnim wpisem tancerza. 5 grudnia 2021 roku Żora Korolyov zamieścił piękne fotografie ze spaceru ze swoją ukochaną, Eweliną Bator. Widać na nich zakochanych podziwiających świąteczne iluminacje na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Para szeroko się uśmiecha i widać, że oboje są szczęśliwi. Pod wpisem cały czas pojawiają się komentarze fanów utalentowanego tancerza, którzy składają kondolencje i podkreślają, że nie mogą uwierzyć w śmierć Żory...

W mediach społecznościowych tancerz zdradzał także szczegóły dotyczące jego planów zawodowych. Mogliśmy się więc dowiedzieć, że planuje rewolucje w swojej karierze. Z pomocą Sylwi Madeńskiej chciał ruszyć ze zdalnym nauczaniem tańca. Krótko przed śmiercią gościł wspólnie z kobietą w programie Dzień Dobry TVN. Na Facebooku Żory Korolyova ostatni wpis pojawił się 16 grudnia br. Mężczyzna w materiale video zapowiadał spotkanie planowane na 18 grudnia w Osadzie Śnieżka w Łomnicy i w hotelu Green Mountain w Karpaczu. 34-latek zapraszał w filmie na warsztaty taneczne, które miał prowadzić...

Zobacz także: „Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca”... Tak kochali się Żora Korolyov i Ewelina Bator

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.