Żora Korolyov, Ewelina Bator
Fot. Instagram @zorakorolyov
HISTORIE MIŁOSNE

„Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca”... Tak kochali się Żora Korolyov i Ewelina Bator

Oto ich historia miłości. Dziś tancerz obchodziłby 35. urodziny

Damian Brillowski 6 października 2022 19:05
Żora Korolyov, Ewelina Bator
Fot. Instagram @zorakorolyov

Śmierć znanego z „Tańca z Gwiazdami" Żory Korolyova wstrząsnęła jego najbliższymi. Wkrótce minie rok od tego dramatycznego dnia. Ostatnie lata swojego życia tancerz był związany z Eweliną Bator, która do końca trwała przy ukochanym. Żegnała go w poruszających słowach: „Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. (…) Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze". Dziś Żora Korolyov obchodziłby swoje 35. urodziny. Z tej okazji przypominamy historię jego miłości...

Żora Korolyov i Anna Kuzniecova: historia małżeństwa 

W 2010 roku Żora Korolyov został mężem Anny Kuznecowej. Kobieta to ekspertka w dziedzinie trychologii. Wielokrotnie gościła w telewizji w roli naukowczyni. Ślub pary był zorganizowany w wielkiej tajemnicy, przez co media dowiedziały się o nim po fakcie. Owocem ich miłości jest córka Sonia Sophie, urodzona 29 grudnia 2010 roku. Po kilku latach małżonkowie zaczęli się od siebie coraz bardziej oddalać. W efekcie związku nie dało się już uratować. Wiadomość o rozstaniu pary przekazała jako pierwsza była żona tancerza. „Z Żorą nie mamy prawie kontaktu. Jesteśmy w trakcie rozwodu”, wyjawiła w rozmowie z „Na żywo”. Małżeństwo trwało 7 lat. 

Tancerz nigdy nie odniósł się do tych rewelacji. Z ustaleń wspomnianego tygodnika wynikało, że Żora jest bardzo zapracowany i nie ma czasu pielęgnować miłości. Sporo czasu poświęcał na treningi do nowych edycji "Tańca z gwiazdami" na antenie Polsatu oraz na rozwój własnej akademii artystycznej w Warszawie. „To jest miejsce dla dzieci. Będą się tu uczyć tańca, śpiewu i gry aktorskiej”, zachwycał się swoim nowym biznesem tancerz. 

Po rozstaniu z żoną, Żora dla dobra córki  Soni utrzymywał poprawne relacje z jej mamą. Z kolei jako ojciec sprawdzał się wzorowo. Stworzył z córką niezwykłą więź. Dziewczynka była oczkiem w głowie mężczyzny. W tym roku Sonia przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Tata z radością i dumą publikował w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. Nie omieszkał też wspomnieć o sukcesach, jakie pociecha osiągała, m.in. zdobycie świadectwa z czerwonym paskiem.  

CZYTAJ TAKŻE: Rozstali się na rok, dziś tworzą rodzinę. Oto niezwykła historia miłości Manueli Gretkowskiej i Piotra Pietuchy

Żora Korolyov i Ewelina Bator: historia związku. Kim jest Ewelina Bator?

Po rozstaniu z żoną, Żora zaczął budować szczęście u boku Eweliny Bator. Zakochani nie czekali zbyt długo z ujawnieniem się na temat łączącego ich uczucia. Wkrótce zadebiutowali jako para na jednej z warszawskich imprez. Podczas wydarzenia partnerzy okazywali sobie dużo czułości i nie odstępowali siebie na krok. Widać było, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Para jednak nigdy nie zdecydowała się na sformalizowanie związku. Co istotne, Ewelina miała bardzo dobry kontakt z córką Żory. Na Instagramie tancerza można zobaczyć ich wspólne zdjęcia, na których beztrosko spędzają czas. 

Trzy miesiące po śmierci tancerza jego życiowa partnerka udzieliła wywiadu w „Mieście Kobiet". Ewelina Bator opowiedziała o tym, jak wyglądał ich związek. Nie brakowało w nim drobnych gestów i wyrazów miłości. „Z każdych zakupów, z których Żoruś wracał, przychodził zawsze z jakimiś małymi tulipanami. Nawet jak szedł do spożywczaka... A ja głupia czasem krzyczałam na niego: "Ile już tych kwiatów!". Ale tak, przynosił i ja teraz każde zakupy kończę małym bukietem tulipanów: "Tak kotuś, stoją od Ciebie..." - mówiła poruszona, z trudem powstrzymując łzy.

Przy partnerze czuła się kochana. Żora pamiętał o niej nie tylko na zakupach, ale również codziennie witał ją poranną kawą. „Nie zrobiłam sobie nigdy kawy, zawsze on to robił. Nawet czasami, jak wychodził wcześniej niż ja, to szykował mi mleko, kapsułkę kawy i karteczkę np.: "Pysznej kawy, kochanie". Mam bardzo dużo kartek od niego, pięknych i krótkich wyznań miłości, które wszystkie oprawiłam w ramkę" - tak opisywała ich rytuał.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Jarosław Bieniuk ujawnił nieznane fakty. Tak rozkwitała jego miłość do Anny Przybylskiej

Kim jest Ewelina Bator? Kobieta ma artystyczną duszę, ponieważ pasjonuje się tańcem i aktorstwem. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Widzowie mogli ją zobaczyć w takich produkcjach jak: „Barwy szczęścia”, „Przyjaciółki”, „O mnie się nie martw”, „Klan" czy w filmie „Gorzko, gorzko”. 

W dniu śmierci Żory, aktorka pożegnała ukochanego za pośrednictwem Instagrama. Umieściła wzruszający wpis, którego słowa łamią serce. „Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️ Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy...", pisała wówczas. Do dziś życiowa partnerka tancerza dba o to, aby pielęgnować pamięć o nim...   

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.