Stylizacja gwiazdy wywołała duże kontrowersje... Słusznie?

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2019 19:56

Od śmierci męża i brata w styczniu 2016 roku życie Celine Dion zmieniło się o 180 stopni. Najpierw diwa przerwała karierę na pół roku, by poświęcić się dzieciom, a później powróciła do koncertowania i... zaczęła eksperymentować z modą! W lipcu 2017 media rozgrzały również spekulacje, że artystka spotyka się z o 17 lat młodszym tancerzem, 34-letnim Pepe Munozem. Obecnie piosenkarka przebywa w Paryżu, gdzie odbywa się fashion week. Jej ostatnia stylizacja wprawiła fanów w osłupienie!

Celine Dion bez stanika na Paris Fashion Week 2019

Nie dość, że wzrok przykuwała wyjątkowo szczupła sylwetka gwiazdy, to na dodatek wybrała na jeden z pokazów granatowy kombinezon ze sporych rozmiarów bufkami oraz ogromnym dekoltem, spiętym półprzezroczystym czarnym kawałkiem materiału, do którego nie założyła biustonosza. Na głowę Celine Dion założyła natomiast toczek (granatowy z czarną woalką i srebrną ozdobą), zaś twarz zakryła oryginalnymi okularami.

Celine Dion schudła: dieta, ćwiczenia, nowy związek

Towarzyszył jej oczywiście Pepe Munoz, 34-letni tancerz, z którym od lipca 2017 łączona jest diwa. Podobno to dla niego zaczęła dbać o sylwetkę, przez co znacznie schudła, ponieważ nie dość, że ćwiczy, to stosuje jeszcze dietę. Przy tym nie zwalnia tempa pracy, dlatego w ostatnim czasie wydaje się znacznie szczuplejsza niż wcześniej.

W galerii możesz zobaczyć kontrowersyjną stylizację diwy. Czy taki styl jej pasuje?  

1/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
1/5

Celine Dion przebywa obecnie w Paryżu na światowym tygodniu mody, gdzie zaskakuje dobieranymi stylizacjami.

2/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @ABACA/Abaca/East News
2/5

Celine Dion towarzyszy oczywiście Pepe Munoz, 34-letni tancerz, z którym łączona jest od lipca 2017 roku.

3/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
3/5

Celine Dion zaskoczyła stylizacją, którą wybrała na jeden z ostatnich pokazów. Diwa nie założyła bowiem do niej stanika!

4/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
4/5

Celine Dion wybrała granatowy kombinezon ze sporych rozmiarów bufkami oraz ogromnym dekoltem, spiętym półprzezroczystym czarnym kawałkiem materiału, do którego nie założyła biustonosza. 

5/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
5/5

Celine Dion na głowę założyła natomiast toczek (granatowy z czarną woalką i srebrną ozdobą), zaś twarz zakryła oryginalnymi okularami. Pasuje jej taki styl?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.