Stylizacja gwiazdy wywołała duże kontrowersje... Słusznie?

Konrad Szczęsny 26 stycznia 2019 19:56

Od śmierci męża i brata w styczniu 2016 roku życie Celine Dion zmieniło się o 180 stopni. Najpierw diwa przerwała karierę na pół roku, by poświęcić się dzieciom, a później powróciła do koncertowania i... zaczęła eksperymentować z modą! W lipcu 2017 media rozgrzały również spekulacje, że artystka spotyka się z o 17 lat młodszym tancerzem, 34-letnim Pepe Munozem. Obecnie piosenkarka przebywa w Paryżu, gdzie odbywa się fashion week. Jej ostatnia stylizacja wprawiła fanów w osłupienie!

Celine Dion bez stanika na Paris Fashion Week 2019

Nie dość, że wzrok przykuwała wyjątkowo szczupła sylwetka gwiazdy, to na dodatek wybrała na jeden z pokazów granatowy kombinezon ze sporych rozmiarów bufkami oraz ogromnym dekoltem, spiętym półprzezroczystym czarnym kawałkiem materiału, do którego nie założyła biustonosza. Na głowę Celine Dion założyła natomiast toczek (granatowy z czarną woalką i srebrną ozdobą), zaś twarz zakryła oryginalnymi okularami.

Celine Dion schudła: dieta, ćwiczenia, nowy związek

Towarzyszył jej oczywiście Pepe Munoz, 34-letni tancerz, z którym od lipca 2017 łączona jest diwa. Podobno to dla niego zaczęła dbać o sylwetkę, przez co znacznie schudła, ponieważ nie dość, że ćwiczy, to stosuje jeszcze dietę. Przy tym nie zwalnia tempa pracy, dlatego w ostatnim czasie wydaje się znacznie szczuplejsza niż wcześniej.

W galerii możesz zobaczyć kontrowersyjną stylizację diwy. Czy taki styl jej pasuje?  

1/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
1/5

Celine Dion przebywa obecnie w Paryżu na światowym tygodniu mody, gdzie zaskakuje dobieranymi stylizacjami.

2/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @ABACA/Abaca/East News
2/5

Celine Dion towarzyszy oczywiście Pepe Munoz, 34-letni tancerz, z którym łączona jest od lipca 2017 roku.

3/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
3/5

Celine Dion zaskoczyła stylizacją, którą wybrała na jeden z ostatnich pokazów. Diwa nie założyła bowiem do niej stanika!

4/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
4/5

Celine Dion wybrała granatowy kombinezon ze sporych rozmiarów bufkami oraz ogromnym dekoltem, spiętym półprzezroczystym czarnym kawałkiem materiału, do którego nie założyła biustonosza. 

5/5
Celine Dion w Paryżu bez stanika i w dziwnych okularach
Copyright @SplashNews.com/East News
5/5

Celine Dion na głowę założyła natomiast toczek (granatowy z czarną woalką i srebrną ozdobą), zaś twarz zakryła oryginalnymi okularami. Pasuje jej taki styl?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.