Celine Dion
Fot. Instagram Celine Dion
O TYM JEST GŁOŚNO

Céline Dion jest zakochana w mężczyźnie młodszym o 19 lat! Piosenkarka szybko pozbierała się po stracie męża

Olga Figaszewska 26 lipca 2017 13:30
Celine Dion
Fot. Instagram Celine Dion

Céline Dion jest znów zakochana?! Media obiegła sensacyjna wiadomość. Czy piosenkarka w końcu pozbierała się po stracie miłości swojego życia?

 

Zobacz też: Céline Dion błyszczała nie tylko na paryskim Tygodniu Mody! Czy zasługuje już na tytuł ikony stylu?

 

Kim jest nowy partner Céline Dion?

 

Strata ukochanego męża była dla Céline ogromnym ciosem. Piosenkarka w każdym wywiadzie podkreślała, że René był miłością jej życia. „Myślę, że będę w żałobie do końca życia. René przygotował mnie na całe moje życie odkąd skończyłam 12 lat. Wtedy się poznaliśmy. Nigdy nie spotykałam się z innym mężczyzną i nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny. Bardzo za nim tęsknie”, przekonywała w kwietniu 2017 roku.

 

Od tamtego czasu Céline Dion rzadziej pojawia się na różnych galach. Na pewien czas wycofała się z show-biznesu, przestała koncertować. Już kilka miesięcy po stracie męża, media łączyły jaż z gitarzystą, Kevinem Dirouardem i Davidem Fosterem. Dziś media spekulują, że piosenkarka spotyka się z mężczyzną młodszym o 19 lat! Kim jest? Pepe Munozem tańczy w zespole Céline Dion. Zdjęcia zrobione z ukrycia w Paryżu pokazują ich zażyłość: śmiali się i trzymali za ręce. Później zostali dostrzeżeni w restauracji Chez Loulou w pobliżu Luwru. 
 

 

 

„TMZ” sugeruje, że ich związek jest platoniczny i tak naprawdę jedynie się przyjaźnią. Czyżby fani i media zbyt pochopnie wyciągnęli wnioski dotyczących potencjalnego romansu Céline i Pepe. Połączyła ich wspólna pasja do mody. Od tamtej pory stali się dobrymi przyjaciółmi. „Są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Miło mi było widzieć, że ma kogoś, dla kogo chce wyjść z domu”, donosi informator dziennika „Las Vegas Review-Journal”.

 

W rozmowie z „Vogue”, Munoz wyznał, że jako tancerz dołączył do zespołu piosenkarki w czerwcu 2017 roku. Propozycja była dla niego ogromnym zaskoczeniem, ale nie wahał się ani chwili przed podjęciem decyzji.  „Będę szczery, po prostu oszalałem… Pięć minut później, czujesz się przyjętym tak jakbyś należał do rodziny od zawsze i był częścią grupy”,, dodał. „Ona zalicza się do tego grona osób, dla której dzień nie ma ustalonego grafiku, czasu, czy czegokolwiek. Nie boi się swojego stylu, tańca, występów i tego kim jest", mówił o wokalistce Pepe.

 

Munoz pochodzi z Hiszpanii. Na swoim profilu na Instagramie ma ponad 58 tysięcy followersów. Poza swoimi ilustracjami modowymi, zamieszcza te przedstawiające Dion. Studiował taniec na Royal Academy of Dancing, brał udział w letnich kursach National Ballet na Kubie czy Royal Ballet w Londynie. W 2011 roku pojawił się w hiszpańskim tanecznym show Fama, "bailar !.

 

Zobacz też: Céline Dion uczciła pamięć męża w pierwszą rocznicę śmierci. Czym wzruszyła fanów i media?

 

René Angélil, największa miłość jej życia

14 stycznia minęła pierwsza rocznica śmierci René Angélil - męża Céline Dion. Mężczyzna zmarł po ciężkiej walce z rakiem gardła.

 

„Moja pamięć cię kocha, pyta o ciebie cały czas. Zwłaszcza dzisiaj… (...) Minął rok od kiedy René nas opuścił. Na zawsze pozostanie w naszych sercach” - takimi słowami piosenkarka uczciła pamięć zmarłego męża na Facebooku.

 

Przez 22 lata wspólnej drogi łączyło ich nieprzerwane uczucie, wyjątkowa wieź. Oni kochali się naprawdę. Stworzyli szczęśliwą rodzinę, doczekali się trzech synów. Mimo społecznej dezaprobaty, stawiali czoła przeciwnościom losu. W końcu to René pierwszy uwierzył w ogromny talent Céline. Poświęcił cały swój majątek by wypromować młodą piosenkarkę i stworzyć międzynarodową gwiazdę. Gdy zrozumiał, że nie może bez niej żyć, poświęcił w imię miłości swoją rodzinę. René był starszy o 26 lat. Był dla niej całym światem. Menedżerem, przyjacielem, opiekunem, kochankiem. Céline wciąż myśli o słowach, które usłyszała od niego, gdy rak zaatakował po raz drugi: „Jesteś moją ulubioną piosenkarką. Chcę, żebyś była silna”.

 

Zobacz też: „René chciał umrzeć w moich ramionach” - Céline Dion w pierwszym wywiadzie po śmierci męża

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?