Jak księżna Sussex odnajdzie się w tej sytuacji?

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 09:53

Ślub księżniczki Eugenii już 12 października 2018 roku. Jak się okazuje, nie obędzie się bez skandalu. Na ślub Eugenii zaproszone zostaną byłe dziewczyny księcia Harry'ego! Dla Meghan, księżnej Sussex, nie będzie to łatwy dzień. Brytyjskie media z pewnością będą dokładnie śledzić każdy najmniejszy ruch żony Harry'ego oraz jego byłych dziewczyn. Awantura będzie wisiała w powietrzu. Jak w tej sytuacji odnajdzie się Meghan?

Byłe dziewczyny Harry'ego na ślubie Eugenii

Od kilku tygodni do mediów docierają szczegóły ślubu Eugenii. Wśród takich informacji znalazła się ta, dotycząca gości, którzy pojawią się na uroczystości. Wśród nich pojawią się m.in. przyjaciółki Eugenii - Cressida Bones i Chelsy Davy. Niestety to nie jest dobra wiadomość dla Meghan i Harry'ego, którzy również pojawią się na ceremonii. 

Byłe dziewczyny Harry'ego i jego żona w jednym miejscu - to wróży spektakularny skandal! Z Cressidą Bones Harry'ego poznała właśnie Eugenia. Para spotykała się przez dwa lata w okresie: 2012-2014, ale podobno po licznych romansach, w 2015 para odnowiła kontakt. Ich związek mimo to nie przetrwał próby czasu.

Pierwsza dziewczyna Harry'ego

Z Chelsy Davy Harry spotykał się w latach 2004-2011. Choć ich relacja była dość burzliwa (zakochani często się rozstawali i schodzili ze sobą) to wielu Brytyjczyków myślało, że to właśnie ona stanie na ślubnym kobiercu z księciem. Para niestety zaraz po ślubie księcia Williama i księżnej Kate, na którym Chelsy była osobą towarzyszącą księcia rozstała się.

To właśnie Chelsy zerwała z księciem: „To była jazda bez trzymanki: niekomfortowa, przerażająca i szalona. Kiedy sprawy stawały na ostrzu noża, to było nie do wytrzymania. Nie dawałam sobie rady (...). Usiłowałam żyć jak człowiek, a to było straszne. Istny obłęd. Dlatego chciałam wrócić do Afryki. Teraz  mam święty spokój”, wyznała w rozmowie z Timesem

Chelsy była pierwszą wielką miłością Harry'ego. Nic więc dziwnego, że gdy Harry skontaktował się z byłą kochanką zaledwie kilka godzin przed ślubem, Meghan chciała odwołać uroczystość. Podobno książę postanowił wówczas po raz ostatni skontaktować się z byłą ukochaną, by się z nią pożegnać i raz na zawsze zakończyć pewien etap w swoim życiu. Rozmowa miała być tak bardzo wzruszająca, że Chelsey Davy się popłakała.

Chelsy Davy i Meghan na ślubie Eugenii

Teraz zarówno Chelsy, jak i Meghan czeka bardzo emocjonujące spotkanie. Po raz pierwszy od ślubu Harry'ego panie będą na tej samej imprezie. Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że szykuje się skandal.  Niektórzy sugerują, że jeszcze niejednokrotnie postać Chelsy pojawi się w związku Harry'ego, a wielu wprost nazywa ją „drugą Camillą”. Czy faktycznie na ślubie Eugenii wybuchnie skandal? Tego dowiemy się już 12 października. 

1/5
Księżniczka Eugenia zaręczona, zaręczyny w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Copyright @Instagram @royalfamily
1/5

Ślub księżniczki Eugenii już 12 października 2018 roku. Na uroczystość z pewnością zaproszona zostanie Chelsy Davy i Cressida Bonas, byłe dziewczyny Hary'ego, a obecne przyjaciółki panny młodej.

2/5
Zaręczyny księżniczki Eugenii
Copyright @Instagram @royalfamily
2/5

Już mówi się, że ślub Eugenii nie obędzie się bez skandalu! 

3/5
Księżna Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News
3/5

Dla księżnej Meghan ślub księżniczki Eugenii będzie nie tylko pierwszym tak ważnym wydarzeniem, które będzie mogła podziwiać z boku, ale także wyjątkowo emocjonującym spotkaniem z byłą dziewczyną Harry'ego! 

4/5
Dziewczyny księcia Harry'ego, byłe dziewczyny Harry'ego
Copyright @East News
4/5

Na ślub Eugenii zaproszenie otrzymać miały Cressida Bonas i Chelsy Davy, byłe ukochane księcia. Panie pojawiły się także na jego ślubie.

5/5
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News
5/5

Myślicie, że szykuje się skandal? Miejmy tylko nadzieję, że panie nie odciągną uwagi od panny młodej! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.