KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To będzie trudny dzień dla księżnej Meghan... Ślub Eugenii w atmosferze skandalu!

Jak księżna Sussex odnajdzie się w tej sytuacji?

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 09:53

Ślub księżniczki Eugenii już 12 października 2018 roku. Jak się okazuje, nie obędzie się bez skandalu. Na ślub Eugenii zaproszone zostaną byłe dziewczyny księcia Harry'ego! Dla Meghan, księżnej Sussex, nie będzie to łatwy dzień. Brytyjskie media z pewnością będą dokładnie śledzić każdy najmniejszy ruch żony Harry'ego oraz jego byłych dziewczyn. Awantura będzie wisiała w powietrzu. Jak w tej sytuacji odnajdzie się Meghan?

Byłe dziewczyny Harry'ego na ślubie Eugenii

Od kilku tygodni do mediów docierają szczegóły ślubu Eugenii. Wśród takich informacji znalazła się ta, dotycząca gości, którzy pojawią się na uroczystości. Wśród nich pojawią się m.in. przyjaciółki Eugenii - Cressida Bones i Chelsy Davy. Niestety to nie jest dobra wiadomość dla Meghan i Harry'ego, którzy również pojawią się na ceremonii. 

Byłe dziewczyny Harry'ego i jego żona w jednym miejscu - to wróży spektakularny skandal! Z Cressidą Bones Harry'ego poznała właśnie Eugenia. Para spotykała się przez dwa lata w okresie: 2012-2014, ale podobno po licznych romansach, w 2015 para odnowiła kontakt. Ich związek mimo to nie przetrwał próby czasu.

Pierwsza dziewczyna Harry'ego

Z Chelsy Davy Harry spotykał się w latach 2004-2011. Choć ich relacja była dość burzliwa (zakochani często się rozstawali i schodzili ze sobą) to wielu Brytyjczyków myślało, że to właśnie ona stanie na ślubnym kobiercu z księciem. Para niestety zaraz po ślubie księcia Williama i księżnej Kate, na którym Chelsy była osobą towarzyszącą księcia rozstała się.

To właśnie Chelsy zerwała z księciem: „To była jazda bez trzymanki: niekomfortowa, przerażająca i szalona. Kiedy sprawy stawały na ostrzu noża, to było nie do wytrzymania. Nie dawałam sobie rady (...). Usiłowałam żyć jak człowiek, a to było straszne. Istny obłęd. Dlatego chciałam wrócić do Afryki. Teraz  mam święty spokój”, wyznała w rozmowie z Timesem

Chelsy była pierwszą wielką miłością Harry'ego. Nic więc dziwnego, że gdy Harry skontaktował się z byłą kochanką zaledwie kilka godzin przed ślubem, Meghan chciała odwołać uroczystość. Podobno książę postanowił wówczas po raz ostatni skontaktować się z byłą ukochaną, by się z nią pożegnać i raz na zawsze zakończyć pewien etap w swoim życiu. Rozmowa miała być tak bardzo wzruszająca, że Chelsey Davy się popłakała.

Chelsy Davy i Meghan na ślubie Eugenii

Teraz zarówno Chelsy, jak i Meghan czeka bardzo emocjonujące spotkanie. Po raz pierwszy od ślubu Harry'ego panie będą na tej samej imprezie. Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że szykuje się skandal.  Niektórzy sugerują, że jeszcze niejednokrotnie postać Chelsy pojawi się w związku Harry'ego, a wielu wprost nazywa ją „drugą Camillą”. Czy faktycznie na ślubie Eugenii wybuchnie skandal? Tego dowiemy się już 12 października. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.