Jennie Garth, Beverly Hills, 90210, 1990
Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East
O TYM SIĘ MÓWI

Gwiazda Beverly Hills  na wspólnym zdjęciu z córkami! Jennie Garth zachwyca!

Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego kadru

Olga Figaszewska 13 kwietnia 2022 14:17
Jennie Garth, Beverly Hills, 90210, 1990
Fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East

Była gwiazdą Beverly Hills, 90210. Rola Kelly Taylor przyniosła Jennie Garth sympatię i rozpoznawalność na całym świecie. Aktorka wciąż zachwyca w serialach i filmach. Niedawno obchodziła 50. urodziny! Nie każdy wie, że w życiu prywatnym doczekała się trzech cudownych pociech. Jakiś czas temu podzieliła się z fanami wspólnymi fotografiami z córkami. Wielbiciele artystki są nimi zachwyceni! Nie mogli przejść obojętnie obok tych kadrów.

Jennie Garth podzieliła się z fanami zdjęciem córek. Wyglądają jak siostry!

Ponad dwadzieścia lat temu wcieliła się w jedną z głównych postaci w kultowej produkcji Beverly Hills, 90210.  Zyskała popularność i sympatię widzów na całym świecie. Udział w serialu dla wielu aktorów był przełomem w karierze. Sama Jennie otrzymała za kreację Kelly Taylor nagrodę Young Artist Awards, a także Bravo Otto.

Sukces produkcji otworzył przed nią kolejne możliwości. Jennie pojawiała się w serialach i filmach. Sama próbowała sił jako reżyserka i scenarzystka. W ostatnim czasie pojawiła się w takich tytułach, jak: Left for Dead: The Ashley Reeves Story, Your Family or Your Life, Zatańczmy jeszcze raz, Mystery Girls.

Zobacz też: Tak dziś wyglądają dzieci Luke'a Perry'ego! Sophie i Jack są już dorośli

Jennie Garth, Los Angeles, 2019
Fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Jennie Garth, Los Angeles, 2019

Jennie Garth nie zrobiła jednak spektakularnej kariery. W życiu prywatnym długo szukała prawdziwej miłości i jest szczęśliwą mamą. Wraz z drugim mężem, Peterem Facinellinim doczekała się trzech córek. Jednak związek pary nie przetrwał próby czasu i zakończył się rozstaniem w 2013 roku. Po dwóch latach aktorka odnalazła szczęście u boku Dave’a Abramsa.

Córki są oczkiem w głowie aktorki. Luca Bella ma 25 lat, Lola Ray skończyła 20, a Fiona Eve ma 16 lat. Niedawno Jennie świętowała z córkami swoje 50. urodziny. To był dla niej wyjątkowy czas. Fotografię z pociechami opublikowała w mediach społecznościowych.

„Najlepszy prezent urodzinowy, jaki może dostać mama. Dziękuję dziewczyny za bycie moim całym światem ”, podkreśliła.

Fani zgadzają się co do jednego – aktorka wygląda jak ich starsza siostra. Nie da się ukryć, że dziewczęta odziedziczyły urodę po mamie! Wyglądają zjawiskowo!

Zobacz, jak zmieniła się Jennie Garth. Dla niej czas się zatrzymał. 

Czytaj też: Shannen Doherty: „Nie jestem gotowa na śmierć”. Aktorka jest w czwartym stadium raka

Jennie Garth z córką, Lucą Bellą Facinelli, 2012
Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Jennie Garth z córką, Lucą Bellą Facinelli, 2012

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…