Olga Figaszewska 27 września 2017 14:00
1/6
Premiera książki o Annie Przybylskiej, Krystyna Przybylska, Agnieszka Kubera
Copyright @ONS
1/6

Premiera biografii Anny Przybylskiej, ukochanej aktorki Polaków, odbyła się 26 września w „Centrum Premier - Czerska 8/10” o godzinie 19.00.  Gośćmi wieczoru byli najbliżsi aktorki, mama i siostra, autorzy książki, przyjaciele Ani: Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Piaseczny,  agentka Małgorzata Rudowska, a także wierni fani...

 

Polecamy też: „Póki żyję, będę na straży wizerunku Ani”. Anna Przybylska we wspomnieniach przyjaciółki i agentki, Małgorzaty Rudowskiej

 

Zobacz też: Mamy niepublikowany dotąd fragment biografii Anny Przybylskiej. Co aktorka mówiła o miłosnych scenach?

 

Premiera biografii książki Ani Przybylskiej


Anna Przybylska w październiku 2014 roku przegrała walkę z chorobą nowotworową. Nie doczekała ślubu ze swoich życiowym partnerem, Jarosławem Bieniukiem, który planowała, ani dorosłości trójki swoich dzieci. Ludzie pokochali ją za naturalność, niezaprzeczalny talent i skromność. Budziła powszechną sympatię. Wielu osobom będzie brakować jej głosu z charakterystyczną chrypką i poczucia humoru, z którego była słynna. Nie powinno nas więc dziwić, że na spotkanie z autorami książki przybyło około 200 osób. Oczywiście nie zabrakło wspomnień rodziny, przyjaciół i wzruszeń... Wyświetlano sceny i zdjęcia z filmów, w których wystąpiła Ania. Andrzej Piaseczny opowiedział po pierwszych scenach odgrywanych z Anną Przybylską na planie „Złotopolskich”. Oboje stawiali pierwsze kroki. Aktorstwa uczyli się od podstaw. Podczas jednej z nich mieli się pocałować. Nie wiedzieli jednak, że tak  aktorzy przy odgrywaniu tego typu scen w rzeczywistości udają. Oni robili to naprawdę.

 

Kasia Bujakiewicz, przywiozła ulubione drożdżówki z Poznania, którymi Ania się zajadała. Każdy, kto zdecydował się na zakup książki, mógł liczyć na słodki dodatek.


Rodzinę wiele kosztowało napisanie książki o Ani.  To zbiór prawdziwych historii z życia aktorki. Nie tylko tych zabawnych i wzruszających. Dzięki nim Ania jest nam jeszcze bliższa. Dla rodziny to swoistego rodzaju forma terapii. Zakończenie pewnego etapu. Mama aktorki w ostatnim wywiadzie podkreślała, że Ania nigdy nie była żadną gwiazdą, tylko zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa. Dziewczyną, która ma marzenia i plany.

 

Zobacz też: „Każdy facet marzy o takiej kobiecie…”, tak Annę Przybylską wspomina Cezary Pazura! Czego jeszcze dowiemy się z nowej książki o aktorce?

 

Jak wyglądało spotkanie? Kto się na nim pojawił? Zapraszamy do naszej galerii!

4/6
Premiera książki o Annie Przybylskiej
Copyright @East News
4/6

Siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera.

Premiera biografii Anny Przybylskiej, ukochanej aktorki Polaków, odbyła się 26 września w „Centrum Premier - Czerska 8/10” o godzinie 19.00. 

 

Zobacz także: „Myślę, że byli naprawdę fajną parą. Chociaż nieidealną. Od miłości po nienawiść”. Siostra Anny Przybylskiej o jej związku z Jarosławem Bieniukiem

 

 

Polecamy też: „Póki żyję, będę na straży wizerunku Ani”. Anna Przybylska we wspomnieniach przyjaciółki i agentki, Małgorzaty Rudowskiej

6/6
Premiera książki o Annie Przybylskiej
Copyright @East News
6/6

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.