Brooke Mueller trafiła na odwyk. Kto zajmie się jej dziećmi?
Fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramat znanej aktorki. Przez potworny nałóg może stracić dzieci!

Od lat zmaga się z poważnym uzależnieniem...

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2019 18:46
Brooke Mueller trafiła na odwyk. Kto zajmie się jej dziećmi?
Fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Jej walkę z nałogami od lat relacjonują światowe media. Niestety, w ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Brooke Mueller, była żona Charliego Sheena, ponownie nie może poradzić sobie z uzależnieniami. Postanowiła jednak zawalczyć o siebie i dobrowolnie zgłosiła się na profesjonalną terapię. W tym trudnym czasie jej dziećmi muszą zająć się najbliżsi... Czy aktorce uda się wygrać tę trudną walkę?

Brooke Mueller przegrywa z nałogiem - zgłosiła się na terapię

Według relacji zagranicznych mediów, w lipcu tego rok Brooke Mueller została przyłapana w Hamptons, leżącym we wschodniej części Long Island w Nowym Jorku, gdy była w posiadaniu substancji odurzających. Informację tę podało m.in. Fox News. 41-letnia aktorka nabrała wówczas wody w usta i nie chciała niczego komentować.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że doniesienia były prawdziwe. Magazyn People twierdzi, że w związku z bardzo złą sytuacją osobistą, była żona Charliego Sheena była zmuszona skorzystać z profesjonalnej opieki i zgłosiła się na terapię dla uzależnionych...

„Brooke stawiła się w ośrodku na Wschodnim Wybrzeżu i jest pod opieką profesjonalistów”, ujawnia bliski znajomy aktorki.

Dziećmi Brooke Mueller muszą zająć się dziadkowie

To z kolei oznacza, że dwaj synowi Brooke Mueller, Max i Bob, musieli zostać oddani pod opiekę innych członków rodziny, w tym wypadku rodziców aktorki.

„Brooke spędzi w ośrodku kilka tygodni i ma się coraz lepiej. Bliźniaki mają się dobrze i mieszkają w tym momencie z dziadkami”, podaje źródło People.

To jednak nie jest dla Maxa i Boba sytuacja niecodzienna. Z rodzicami mamy spędzają bowiem bardzo dużo czasu, głównie wtedy, gdy Mueller wyjeżdża na plan zdjęciowy.

„Chłopcy mieszkają z Brooke w Beverly Hills. Kiedy wyjeżdża, opiekują się nimi jej mama i mama jej męża”, zaznacza znajomy Mueller.

Pomocą ma służyć także ojciec chłopców. Charlie Sheen widuje się ponoć z nimi regularnie. Co prawda para rozwiodła się w atmosferze skandalu w 2011 roku (aktor został dwa lata wcześniej oskarżony przez małżonkę o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej), jednak z czasem ich relacje uległy poprawie...

Czy Brooke Mueller uda się stanąć na nogi?  

Brooke Mueller i Charlie Sheen, 2007 rok:

Brooke Mueller, Charlie Sheen, 2007 rok
Fot. EAST NEWS

Brooke Mueller z synami, 2010 rok:

Brooke Mueller trafiła na odwyk. Kto zajmie się jej dziećmi?
Fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?