Brooke Mueller trafiła na odwyk. Kto zajmie się jej dziećmi?
Fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramat znanej aktorki. Przez potworny nałóg może stracić dzieci!

Od lat zmaga się z poważnym uzależnieniem...

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2019 18:46
Brooke Mueller trafiła na odwyk. Kto zajmie się jej dziećmi?
Fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Jej walkę z nałogami od lat relacjonują światowe media. Niestety, w ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Brooke Mueller, była żona Charliego Sheena, ponownie nie może poradzić sobie z uzależnieniami. Postanowiła jednak zawalczyć o siebie i dobrowolnie zgłosiła się na profesjonalną terapię. W tym trudnym czasie jej dziećmi muszą zająć się najbliżsi... Czy aktorce uda się wygrać tę trudną walkę?

Brooke Mueller przegrywa z nałogiem - zgłosiła się na terapię

Według relacji zagranicznych mediów, w lipcu tego rok Brooke Mueller została przyłapana w Hamptons, leżącym we wschodniej części Long Island w Nowym Jorku, gdy była w posiadaniu substancji odurzających. Informację tę podało m.in. Fox News. 41-letnia aktorka nabrała wówczas wody w usta i nie chciała niczego komentować.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że doniesienia były prawdziwe. Magazyn People twierdzi, że w związku z bardzo złą sytuacją osobistą, była żona Charliego Sheena była zmuszona skorzystać z profesjonalnej opieki i zgłosiła się na terapię dla uzależnionych...

„Brooke stawiła się w ośrodku na Wschodnim Wybrzeżu i jest pod opieką profesjonalistów”, ujawnia bliski znajomy aktorki.

Dziećmi Brooke Mueller muszą zająć się dziadkowie

To z kolei oznacza, że dwaj synowi Brooke Mueller, Max i Bob, musieli zostać oddani pod opiekę innych członków rodziny, w tym wypadku rodziców aktorki.

„Brooke spędzi w ośrodku kilka tygodni i ma się coraz lepiej. Bliźniaki mają się dobrze i mieszkają w tym momencie z dziadkami”, podaje źródło People.

To jednak nie jest dla Maxa i Boba sytuacja niecodzienna. Z rodzicami mamy spędzają bowiem bardzo dużo czasu, głównie wtedy, gdy Mueller wyjeżdża na plan zdjęciowy.

„Chłopcy mieszkają z Brooke w Beverly Hills. Kiedy wyjeżdża, opiekują się nimi jej mama i mama jej męża”, zaznacza znajomy Mueller.

Pomocą ma służyć także ojciec chłopców. Charlie Sheen widuje się ponoć z nimi regularnie. Co prawda para rozwiodła się w atmosferze skandalu w 2011 roku (aktor został dwa lata wcześniej oskarżony przez małżonkę o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej), jednak z czasem ich relacje uległy poprawie...

Czy Brooke Mueller uda się stanąć na nogi?  

Brooke Mueller i Charlie Sheen, 2007 rok:

Brooke Mueller, Charlie Sheen, 2007 rok
Fot. EAST NEWS

Brooke Mueller z synami, 2010 rok:

Brooke Mueller trafiła na odwyk. Kto zajmie się jej dziećmi?
Fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.