Lady Amelia Spencer i Lady Eliza Spencer, The Leopard Awards, Londyn, 2.11.2021 rok
Fot. Backgrid UK/FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Bratanice księżnej Diany błyszczą na czerwonym dywanie. Kim są Lady Amelia i Lady Eliza Spencer?

Jedna z nich wkrótce weźmie huczny ślub

Damian Brillowski 4 listopada 2021 14:15
Lady Amelia Spencer i Lady Eliza Spencer, The Leopard Awards, Londyn, 2.11.2021 rok
Fot. Backgrid UK/FORUM

Obecnie spora uwaga mediów i społeczeństwa skupia się wokół dzieci księżnej Diany i księcia Karola. William i Harry jako potencjalni następcy tronu wywołują mnóstwo skrajnych emocji. Ich żony, Kate i Meghan również budzą duże zainteresowanie. Niewiele natomiast mówi się o dzieciach młodszego brata Diany Spencer. Wkrótce może się to jednak zmienić. Niedawno córki Charlesa Spencera zagościły na londyńskiej gali „The Leopard Awards”. Lady Amelia i Lady Eliza prezentowały się olśniewająco. Co wiemy o pięknych bratanicach Lady Diany? 

Lady Amelia i Lady Eliza Spencer zachwycają na czerwonym dywanie 

Bratanice księżnej Diany, Lady Amelia i Lady Eliza Spencer, zagościły niedawno na rozdaniu nagród „The Leopard Awards” w Goldsmith Hall w Londynie. Wydarzenie zostało zainaugurowane na rzecz „The Princes Trust”. Kobiety podczas wyjścia na czerwony dywan zachwyciły swoją urodą i kreacjami wszystkich zgromadzonych gości. 

Panie postawiły na błyszczące srebrne stylizacje. Jedyne co je różniło do długość sukienek. Amelia miała założone długą suknię, kończącą się u jej stóp, zaś Eliza pokazała się w sukience przed kolano. Dodatkowo Eliza dobrała do sukienki białą marynarkę typu oversize. Obie panie miały założone srebrne szpilki, a ich ciała zdobiła piękna biżuteria. Podczas wydarzenia zabrakło za to trzeciej siostry Amelii i Elizy Spencer, Lady Kitty, która jest często porównywana do księżnej Diany. 

Czytaj także: Wielka Brytania. Ze złości Diana zepchnęła ją ze schodów. Kim była macocha księżnej?

Lady Amelia Spencer i Lady Eliza Spencer, The Leopard Awards, Londyn, 2.11.2021 rok
Fot. Backgrid UK/FORUM

Lady Eliza Spencer i Lady Amelia Spencer, The Leopard Awards, Londyn, 02.11.2021 rok

Kim są Lady Amelia i Lady Eliza Spencer?

Lady Amelia i Lady Eliza to 29-letnie córki młodszego brata księżnej Diany, Charlesa Spencera. Przyszły na świat jako bliźniaczki, 10 lipca 1992 roku w Wielkiej Brytanii. Jednak gdy miały trzy latka wraz z rodzicami, starszą siostrą Lady Kitty i młodszym bratem Louisem zamieszkały na stałe w RPA. Dopiero niedawno postanowiły zmienić miejsce swojego stałego pobytu i przeprowadzić się do Londynu. Amelia jako doświadczona wedding plannerka planuje w stolicy Wielkiej Brytanii rozwijać własny biznes. Z kolei Eliza chce zostać dekoratorką wnętrz. Obie panie marzą o udziale „London Fashion Week”. 

Razem z Lady Amelią przeprowadził się do Londynu jej francuski narzeczony Greg Mallett. Para po 11 latach bycia razem postanowiła sformalizować swój związek. Rok temu doszło do oficjalnych zaręczyn a wkrótce odbędzie się huczny ślub. Zapewne druhną na ślubie Amelii będzie jej siostra Eliza. „Mam to szczęście, że przyszłam na świat z moją najlepszą przyjaciółką. To prawda, co mówi się o wyjątkowej więzi między bliźniaczkami”, opowiadała Lady Amelia w jednym z wywiadów.  

Czytaj także: Meghan ubierała się wbrew protokołowi? To zobaczcie, co nosiła Diana! 

Lady Amelia Spencer i Lady Eliza Spencer, 78. Festiwal Filmowy w Wenecji, 01.09.2021 rok
Fot. Filippo Monteforte/AFP/EastNews

Lady Eliza Spencer i Lady Amelia Spencer, 78. Festiwal Filmowy w Wenecji, 01.09.2021 rok

Lady Amelia Spencer i Lady Eliza Spencer, prezentacja perfum marki Dior, Duesseldorf, 21.09.2021 rok
Fot. Cornelius/FORUM
Lady Eliza Spencer i Lady Amelia Spencer, prezentacja perfum marki Dior, Duesseldorf, 21.09.2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.