Thomas Markle Junior
Fot. JDMC / SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Brat Meghan Markle wystosował oficjalne przeprosiny. Czy księżna zareaguje?

Księżna Sussex wciąż nie ma najlepszych relacji z rodziną...

Gabriela Czernecka 9 listopada 2021 15:45
Thomas Markle Junior
Fot. JDMC / SplashNews.com/East News

Księżna Meghan znów ląduje na łamach prasy za sprawą swojej rodziny. Choć księżna Sussex zerwała z najbliższymi wszelkie kontakty i jedyną osobą, z którą ma jakąkolwiek bliską relację jest matka, to zarówno ojciec, jak i brat wciąż walczą o jej uwagę w mediach. Niedawno głos zabrał ojciec Meghan, teraz przyszła kolej na brata. Ten jednak w przeciwieństwie do ojca postanowił podejść do siostry w nieco inny sposób i... publicznie ją przeprosił. Poznajcie szczegóły.

Brat księżnej Meghan wystosował przeprosiny 

Księżna Meghan wciaż nie utrzymuje dobrych relacji z najbliższymi. Obecnie ma kontakt jedynie z mamą, Dorią Ragland, która co jakiś czas gości w domu córki, by spędzić z nią czas i opiekować się wnukami - Archiem i Lilibet. Meghan z pozostałymi członkami rodziny nie ma kontaktu. Choć ojciec nieustannie próbuje nawiązać z nią jakąkolwiek relacje, księżna pozostawia jego medialne wystąpienia bez komentarza. Nikogo to chyba nie dziwi, skoro Thomas Markle za pośrednictwem mediów niepochlebnie wypowiada się o córce, jej mężu i całym ich związku. Ojciec księżnej, by wywołać jakąkolwiek reakcję u córki zdecydował się nawet sprzedawać prywatne informacje na jej temat.

Zobacz: Ojciec księżnej Meghan udzielił mocnegowywiadu. Tak odgrywa się na córce

brat Meghan Markle
Fot. JDMC / SplashNews.com/East News

Meghan odcięła się więc od ojca i nie utrzymuje z nim żadnych stosunków. Podobną taktykę zastosowała w relacji z bratem, Thomasem Markle Juniorem. Ten również wielokrotnie zabierał głos w mediach komentując życie przyrodniej siostry. Teraz po raz kolejny postanowił o sobie przypomnieć. Jako uczestnik amerykańskiej edycji Big Brothera zabrał głos w sprawie relacji z siostrą. Zaczął od tego, że przeczytał na antenie list skierowany do Meghan i Harry'ego, w którym przeprasza parę za wszelkie przykre słowa, które skierował do nich przed ślubem. 

Brat księżnej Meghan przeprasza na wizji

„Pierwszą rzeczą, którą chcę powiedzieć jest to, że z całego serca przepraszam Was za swój okropny list, który napisałem przed waszym ślubem. Chcę, żebyście wiedzieli, że to nie wyszło od osoby, którą jestem teraz, a od osoby pogrążonej w mroku. Nie jestem złym człowiekiem, dziś jest we mnie zdecydowanie więcej miłości niż złości. Byłem bardzo pokrzywdzony, bo łączyła nas niesamowita więź, relacja, gdy dorastaliśmy razem. Postawiłem wokół siebie mur, żeby się schronić”, powiedział, będąc w domu Wielkiego Brata.

Zobacz również: Przyrodni brat Meghan Markle zaatakował ją na wizji. Zapowiedział rozpad małżeństwa z księciem Harrym

Nie po raz pierwszy Thomas Markle Junior apeluje o pojednanie z siostrą. Udzielił już wywiadu, w którym apeluje do siostry o odnowienie ich relacji. Czy Meghan zdecyduje się na ten krok? Jak na razie księżna Sussex nie odniosła się do słów brata. Nie skomentowała również poprzedniego wywiadu ojca, więc na poprawę w jej relacjach z rodziną raczej nie ma co liczyć...  

Meghan Markle
Fot. Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.