Brad Pitt znów zakochany?! Kto zdobył serce aktora?

Ksenia Krasko 21 stycznia 2020 09:15

Zachodnie media nie żyją już tylko rozwodem Brada Pitta i Angeliny Jolie – o wiele bardziej interesujące są nowe wybranki przystojnego aktora. Nic w tym dziwnego, ponieważ przez cały czas trwania postępowania rozwodowego prasa przypisywała mu więcej niż jeden romans.

„Niczego nie unikam, ale też nie szukam konkretnie. Według doniesień prasy nawet nie wiem, ile kobiet spotkałem w ciągu ostatnich dwóch lub trzech lat, ale mogę zapewnić, że to wszystko nie jest prawda”, wyznał Brad Pitt w rozmowie z New York Times. Przyznał też, że z czasem zmienił swój stosunek do podobnych informacji. „Dopiero teraz nauczyłem się spokojnie reagować na takie rzeczy”.

Od kilku tygodni mówi się, że aktor ponownie związał się z Jennifer Aniston! Ta informacja niezwykle cieszy licznych wielbicieli pary, jednak żadna ze stron nie potwierdza doniesień prasy. Fani nie mają wątpliwości, że tą dwójkę zdecydowanie łączy coś więcej – być może nie miłość, ale przyjaźń na pewno. Według wielu osób, wspólne zdjęcia Pitta i Aniston z ceremonii rozdania nagród SAG sugerują jednak to pierwsze...

Plotki o domniemanych romansach nie cichną, a prawda jest taka, że Brad Pitt nigdy nie ukrywał swojej miłości do pięknych kobiet. Z kim się spotykał? 

1/10
Brad Pitt, Robin Givens
Copyright @Getty Images
1/10

Robin Givens

Piosenkarka i modelka zdobyła serce Brada Pitta, kiedy miał 23 lata. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, i para rozstała się po roku. Givens została żoną Mike’a Tysona, a następnie otrzymała tytuł „najbardziej znienawidzonej kobiety USA”.

2/10
Brad Pitt, Jill Schoelen
Copyright @Getty Images
2/10

Jill Schoelen

Była pierwszą prawdziwą miłością aktora i pierwszą dziewczyną, która złamała mu serce. Poznali się na planie filmu „Wagary” i spotykali się przez prawie rok, ale Schoelen odeszła do innego mężczyzny. Aktor przyznał, że zerwanie z Jill było jednym z najbardziej bolesnych w jego życiu.

3/10
Brad Pitt, Christina Applegate
Copyright @Getty Images
3/10

Christina Applegate

Krótki romans zakończył się dość niespodziewanie – Christina Applegate rzuciła Brada Pitta tuż przed ceremonią MTV Video Music Awards w 1989 roku.

4/10
Brad Pitt, Juliette Lewis
Copyright @Getty Images
4/10

Juliette Lewis

Po serii przelotnych znajomości, Pitt zaangażował się w długotrwały związek. Juliette Lewis poznała aktora, gdy miała zaledwie siedemnaście lat. Rozstali się w 1993 roku. Zerwanie mocno wpłynęło na młodą aktorkę – popadła w depresję i sięgnęła po narkotyki.

5/10
Brad Pitt, Gwyneth Paltrow
Copyright @Getty Images
5/10

Gwyneth Paltrow

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow uważani byli za jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Ich relacja rozpadła się siedem miesięcy po zaręczynach. Byli narzeczeni nigdy nie ujawnili powodu rozstania, ale przyjaźnią się do dziś.

6/10
Brad Pitt, Jennifer Aniston
Copyright @Getty Images
6/10

Jennifer Aniston

Aktor poznał swoją pierwszą żonę w 1998 roku. W 2000 roku para wzięła ślub. Rozwiedli się w 2005 roku, kiedy miejsce Jennifer Aniston zajęła Angelina Jolie.

7/10
Brad Pitt, Angelina Jolie
Copyright @Getty Images
7/10

Angelina Jolie

Dwanaście lat związku, szóstka dzieci, jeden ślub, skandaliczny rozwód... To krótkie podsumowanie związku Brada Pitta i Angeliny Jolie.

8/10
Neri Oxman
Copyright @Getty Images
8/10

Neri Oxman

W 2018 roku aktor miał pozbierać się po rozstaniu z Jolie i nawiązać romans z tajemniczą Neri Oxman. Media przepowiadały parze długą i szczęśliwą przyszłość, ale zainteresowani nie potwierdzili doniesień o ich relacji. Kilka miesięcy później okazało się, że Oxman ma innego.

9/10
Alia Shawkat
Copyright @Getty Images
9/10

Alia Shawkat

55-letni Brad Pitt miał spotykać się z 30-letnią aktorką Alią Shawkat przez kilka tygodni.

10/10
Sag Awards, Brad Pitt, Jennifer Aniston
Copyright @Getty Images
10/10

Jennifer Aniston

O tych zdjęciach mówi cały świat! Czy uwielbiana para Hollywood znowu jest razem? Fani liczą na wielki powrót Jen i Brada, jednak sami zainteresowani nie komentują plotek. Aktor nalegał, aby nie wierzyć we wszystko, co o nim napisano, ale nie tracimy nadziei...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.